MasterChef’ten kim elendi? İşte MasterChef’te nefes kesen anlar

0
MasterChef’ten kim elendi? İşte MasterChef’te nefes kesen anlar
MasterChef’ten kim elendi? İşte MasterChef’te nefes kesen anlar

MasterChef 17 Eylül Salı akşamı ekrana gelen son bölümün ardından en çok konuşulan programlar arasına adını yazdırdı. Bilindiği üzere Salı günleri MasterChef’ten elenen isim belli oluyor. Geçtiğimiz akşam ise eleme adaylarından Suna, Yasin Eda ve Orhan’dan kimin eleneceğine MasterChef jürisi tarafından karar verildi. İşte, 17 Eylül akşamı MasterChef’te yaşananlar…

DOKUNULMAZLIK OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

MasterChef son bölüm yani 15. Bölüm ile geçtiğimiz akşam ekrana geldi. Mutfakta devam eden kıyasıya mücadele sonrası takımlar dokunulmazlık için birbiriyle mücadele etti. Osmanlı mutfağından yemeklerle birbirlerine karşı rekabet eden takımlardan Mavi Takım dokunulmazlık oyununu kazandı. Eleme adayları ise Kırmızı Takım yarışmacıları arasından belirlendi.

MASTERCHEF’TEN KİM ELENDİ?

MasterChef Yasin ve Suna pazartesi akşamı ekrana gelen bölümde eleme adayı olmuştu. Geçtiğimiz akşam yayınlanan bölümde ise Eda ve Orhan MasterChef eleme adayı oldu. Jüri oylaması sonucunda ise yarışmaya Orhan veda etti.

MASTERCHEF ORHAN KİMDİR?

Orhan Eren ya da yarışma sonrası ün kazanan ismiyle MasterChef Orhan 46 yaşındadır. Steak House işletmeciliği yapıyor. İlkokuldan beri çalıştığını belirten Eren, ortaokulu ve liseyi dışardan tamamladığını belirtiyor.

Fenerbahçe’yi şok etti

Biraz iddialı olalım!

Apple’dan flaş iPhone X kararı!

Share

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here