Masterchef’ten kim elendi? Güzide mi, Rıfat mı gitti? İşte veda eden isim

0
Masterchef’ten kim elendi? Güzide mi, Rıfat mı gitti? İşte veda eden isim
Masterchef’ten kim elendi? Güzide mi, Rıfat mı gitti? İşte veda eden isim

MasterChef Türkiye geçtiğimiz akşam eleme heyecanıyla ekrana geldi. Güzide, Rıfat ve Batuhan yarışmada kalabilmek için mutfakta tüm hünerlerini sergiledi. Şeflerin verdiği oylar sonucunda ise en düşük oyu alan yarışmacı MasterChef Türkiye’ye veda etti. Peki, MasterChef’ten kim elendi? İşte, merak edilen detaylar…

MASTERCHEF TÜRKİYE’DEN KİM ELENDİ?

MasterChef’in ilk eleme adayı Salı günü ekrana gelen bölümde belli oldu. Dokunulmazlığı kaybeden mavi takım yarışmacılarının kendi aralarında yaptıkları yarış sonrasında ilk eleme adayı Rıfat oldu.

MasterChef’te geçtiğimiz akşam ekrana gelen bölümde dokunulmazlığın sahibi bu defa şeflerin oylarıyla mavi takım oldu. Öte yandan şeflerin yarışmacıların yer değişmesini istemesi ise kısa süreli paniğe neden oldu. Kırmızı takımın yarışmacıları ise şeflerin kendileri için sunduğu seçeneklere göre tabaklarını belirlediler.

Yapılan yarışma sonrasında şefler Cemre Batuhan ve Ekin’in tabaklarını oyladı. Şeflerin oyları sonucu en lezzetli tabak Ekin’in tabağı oldu. Öte yandan son ikiye kalan Cemre ve Batuhan’dan eleme potasına giden isim ise Batuhan oldu. Eleme potasına son giren isim ise Güzide oldu.

Danilo Şef tarafından belirlenen Fransız menüsü için Rıfat ve Güzide kıyasıya mücadele verdi. Şeflerin oyları sonucu eleme potasından çıkan ilk isim Batuhan olurken Güzide ve Rıfat son ikiye kaldı. En düşük puanı alan Rıfat yarışmaya veda etti.

Okan Buruk sosyal medyayı salladıBedeli ağır olacakF.Bahçe’ye ilaç olacak!

Share

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here