Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Silviu Lung’a fahri hemşehrilik teklif etti

0
Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Silviu Lung'a fahri hemşehrilik teklif etti
Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Silviu Lung'a fahri hemşehrilik teklif etti

Kayserispor- Beşiktaş maçına ev sahibi takımın Rumen kalecisi Silviu Lung’un kurtarışları damga vurdu. Takımını ayakta tutan kurtarışlara imza atan tecrübeli kaleciyi maç içerisinde kutlayan ilk isim ise Beşiktaş’ın yıldızı Burak Yılmaz oldu.

Altın Kelebek Ödülü’ne layık görülen şarkıcı Emrah’tan yıllardır görüşmediği oğluna büyük ayıp
16.6 milyonluk piyango! Büyük ikramiye 5 günde 3 kez aynı ilçeye çıktı
TBMM seçim için toplanıyor! İşte başkanlık için yarışacak 4 aday

Sakatlığına rağmen gollük pozisyonlarda kalesine duvar ören Lung, Burak Yılmaz’ın kafa vuruşunda gole izin vermeyerek haftanın en kritik kurtarışlarından birine imza attı.

Silviu Lung, Beşiktaş maçında yaptığı kurtarışlarla toplam 105 kurtarışa ulaştı ve Süper Lig’in en çok kurtarış yapan kalecisi oldu.

BELEDİYE BAŞKANINDAN FAHRİ HEMŞEHRİLİK TEKLİFİ

Yaptığı üst üste kurtarışlardan sonra Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Beşiktaş maçında sakatlığına rağmen muhteşem kurtarışlara imza atan Silviu Lung’a Twitter hesabından teklifte bulundu.

“Sevgili Silviu. 3 yıldır Kayseri’de yaşıyorsun. Türkçe’yi de güzel konuşmaya başladın. Pastırma ve mantıyı da çok seviyorsun. İlk 45 dakikadaki performansınla da yeniden gönlümüzü fethettin. Gel Fahri Kayserili Hemşehrimiz ol”

Kayserispor’un 31 yaşındaki kalecisi Silviu Lung’un sarı kırmızılılarla olan sözleşmesi kalan 4 maçın ardından sona erecek.Share

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here