Karabükspor, Teknik Direktör Levent Açıkgöz ile Yollarını Ayırdı

0
Karabükspor, Teknik Direktör Levent Açıkgöz ile Yollarını Ayırdı
Karabükspor, Teknik Direktör Levent Açıkgöz ile Yollarını Ayırdı

Toto 1. Lig ekiplerinden Kardemir Karabükspor’un başkanı , teknik direktör Levent Açıkgöz ile yolların ayrıldığını bildirdi.Yüksel, yaptığı açıklamada, bir süredir çalıştıkları Açıkgöz ile anlaşarak yolları ayırdıklarını söyledi.

“KAN DEĞİŞİKLİĞİNE İHTİYACIMIZ VAR”

Teknik direktör Açıkgöz’ün en zor anlarında yanlarında olduğunu belirten Yüksel, “Ancak bir kan değişikliğine de ihtiyacımız var. Ekonomik açıdan verdiğimiz mücadelenin sportif açıdan bir karşılığı olmalı. Hocamız da bu görüşümüze katıldı ve bir karar aldık. Kendisine çok teşekkür ediyoruz. Levent hocamıza her zaman ihtiyacımız var ve her zaman bizde bir yeri var. Bunu kendisi de biliyor.” diye konuştu.

TANER ÖCAL İLE 1.5 YILLIK ANLAŞMA

Takımın başına geçecek ismi belirlemek için çalışma yaptıklarını ve birçok teknik direktör arasından Taner Öcal’ı tercih ettiklerini aktaran Yüksel, “Taner Öcal hocamızla her konuda anlaştık. Hafta sonu olduğu için sadece resmi imzalar kaldı. Bir aksilik çıkmaması halinde pazartesi günü 1,5 yıllık sözleşme imzalayacağız.” ifadelerini kullandı.

Bu Yazıyı Okuyanlar Bunları da Okudu . . .

Share
Web sitemizden yazı kopyalayıp, başka platformlarda yayınlamak telif suçu kapsamında cezalandırılacaktır. Web Sitemize Hoş Geldiniz.Twitter Takip Edilesi Hesaplar >> @tarihnedio , @SerhatOner24

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here