Kadınların Erkeklere Söylememesi Gereken Sözler Nelerdir?

0
Kadınların erkeklere söylememesi gereken sözler nelerdir?
Kadınların erkeklere söylememesi gereken sözler nelerdir?

 

Her ilişkinin belli sorunları vardır. Bunların başında da kadınların erkeklere söylememesi gereken 5 sırrı geliyor!

İşte o sırlar…

 

1- SİZE ALDIĞI HEDİYEYİ ELEŞTİRMEYİN!

Erkeklerin hediye tercih konusunda ne kadar berbat olduğunu hepimiz biliyoruz. Bu noktada çok basit bir şeye çok fazla para harcamasını veya kötü hediye seçimlerini eleştirmeyin! Büyük boyutlarda verdiğiniz büyük tepkiler bir yerden sonra farklı boyutlara ulaşıp ilişkinize zarar verebilir. Ne demiştik tatlı dil her zaman yılanı deliğinden çıkarır o yüzünden sevdiğiniz tarzları zaman zaman partnerinize aşılayarak özel günlerdeki zevkine yol verebilirsiniz.

ekran-resmi-2018-05-22-15-h6tJ.png

 

2- ESKİ DEFTERLERE GİRMEYİN!

Şu an yolunda giden bir ilişkiniz varsa ve bunu mahvetmek istiyorsanız eski ilişkilerinizi sürekli olarak anlatın ve onunla kıyaslayın! Bir ilişkide kesinlikle erkeklerin yanına bahsinin açılmaması gereken bir konu varsa o da eski defterlerdir. Unutmayın. Siz eski defterleri sürekli olarak açtığınız zaman kendinizi soğutabilir hatta zaman zaman geçmiş yüzünden anlattığınız yaptıklarınızı yüzünüze vurmak için eline koz verebilirsiniz! Siz iyisi mi bırakın geçmiş geçmişte kalsın!

ekran-resmi-2018-05-22-15-im4V.png

 

3- MADDİ MEVZULARA DİKKAT!

Erkeklerin sürekli olarak sıkıldıkları bir diğer konuda alışveriştir. Eğer ki partnerinizle ortak bir banka hesabınız yoksa bırakın paranızın nereye gittiğini bilmesin. Hangi kıyafete ne kadar verdiğinizi ne kadar harcadığınızı erkekler bu konuları konuşmaktan nefret eder. 

ekran-resmi-2018-05-22-15-m1nd.png

 

4- AİLE MEVZULARI

Erkekler kolay kolay sevgililerini hemen aileleriyle tanıştırmaz. Eğer ki bir erkek sizi ailesiyle tanıştırmak istiyorsa emin olmalısınız ki zamanı gelmiştir ve artık sizinde onay vermeniz gerekmektedir. Bir ilişkide aile konularını bir erkeğin açması için uzun bir süre beklemeniz gerekebilir. Ancak böyle bir konu açıldığında ailesi hakkında olumsuz yönde fikirlerinizi söylerseniz sizden soğumasına neden olabilirsiniz. Unutmayın kızlar tatlı dil her zaman yılanı deliğinde çıkartır. Tatlı dille bu işi çözeceğinizden adımız kadar eminiz!

ekran-resmi-2018-05-22-15-gR5J.png

 

5- ÖZEL ALAN ÖNEMLİ!

Belki bir hayat paylaşacaksınız veya paylaşıyorsunuz! Ancak ne olursa olsun kadın ve erkek arasında her zaman bir özel alan olması gerekiyor. Yaptığınız her şeyden haberi olmasına gerek yok! Kendinize ve partnerinize ait bir sınır belirleyin ve bu sınırı geçmemeye çalışın. Aksi taktirde birbirinizden sıkılabilirsiniz.

ekran-resmi-2018-05-22-15-gCIy.png
Share

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here