İstanbullu Gelin’e İsrail’de Büyük İlgi! Biletler Birkaç Saat İçinde Tükendi

0
İstanbullu Gelin'e İsrail'de Büyük İlgi! Biletler Birkaç Saat İçinde Tükendi
İstanbullu Gelin'e İsrail'de Büyük İlgi! Biletler Birkaç Saat İçinde Tükendi

İngilizce yayımlanan İsrail gazetesi Jerusalem Post, dizinin oyuncuları Özcan Deniz ve Aslı Enver’in katılacağı ve Nisan ayında Tel Aviv’de düzenlenecek bir etkinliğin Pazartesi günü satışa çıkan biletlerinin birkaç saat içinde tükendiğini duyurdu.

BİLETLER BİRKAÇ SAAT İÇİNDE TÜKENDİ

Ülkenin en büyük spor ve eğlence salonu olan Menora Mivtachim Arena’da düzenlenecek olan etkinlikte Özcan Deniz, Türkiye’den 20 müzisyen ile beraber bir konser gerçekleştirecek. Jerusalem Post’a göre Pazartesi sabahı satışa çıkan bu etkinliğe ait 10 bin adet bilet birkaç saat içinde tükendi. Bu yüzden organizatörlerin bu etkinliğin birkaç defa daha gerçekleştirilmesi için çabaladığı aktarıldı.

“İSRAİLLİLERİ SERSEMLETEN DİZİ”

Gazete, “İsraillileri sersemleten Türk dizisi” başlığıyla yayımladığı makalede şu an ülkede hiçbir televizyon programının İstanbullu Gelin dizisi kadar ilgi görmediğini vurguladı.

Viva adlı televizyon kanalında İbranice altyazı ile yayımlanan dizinin hayranlarının beğendiği Facebook sayfasının 77 bin üyesi var. Dizi için Facebook’ta açılmış çok sayıda başka hayran sayfası da bulunuyor.

ŞU AN DİZİNİN ÜÇÜNCÜ SEZONU İSRAİL’DE GÖSTERİLİYOR

Yapımcıları tarafından konusu, “Annesiz babasız büyümüş, genç yaşta hayatın yükünü sırtlamış, güzel ve gururlu bir genç kız olan Süreyya’nın, karizmatik iş adamı Faruk’a aşık olup Bursa’daki konağa gelin gitmesiyle başlayan hikayesi” şeklinde özetlenen diziyi ele alan İsrailli televizyon yorumcuları, gelenek ve modernite arasındaki çatışmaların ele alınmasının ilgi gördüğü düşüncesinde.

DİZİ 15’TEN FAZLA ÜLKEDE GÖSTERİLİYOR

Yapımcılığını O3 Medya’nın üstlendiği, başrollerini Özcan Deniz ve Aslı Enver’in paylaştığı Star TV dizisi İstanbullu Gelin, aralarında Arnavutluk, Romanya, Hırvatistan, Bulgaristan, Bosna Hersek, Yunanistan, Gürcistan, Kazakistan, Karadağ, İsrail ve Angola gibi ülkelerin de bulunduğu 15’ten fazla ülkede gösteriliyor.Share

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here