iPhone 11 ne zaman tanıtılacak? İşte iPhone 11 özellikleri ve fiyatı

0
iPhone 11 ne zaman tanıtılacak? İşte iPhone 11 özellikleri ve fiyatı
iPhone 11 ne zaman tanıtılacak? İşte iPhone 11 özellikleri ve fiyatı

iPhone 11 için geri sayım yarın sona eriyor. Steve Jobs Tiyatrosu’ndaki etkinlikte yeni telefona ilişkin tüm özellikler ortaya çıkacak. İşte resmi açıklamalar öncesinde teknoloji dünyasında yer alan bazı iddialar…

iPHONE 11 ÖZELLİKLERİ NELER OLACAK?

Independent gazetesinin haberine göre yeni telefon modellerinin isimleri iPhone 11, iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Pro Max olacak.

Yine aynı habere göre Apple’ın Noel öncesi satışlarını hızlandırmayı planladığı yeni iPhone telefonlarda geniş açı fotoğraf ile video için kameralarda üçüncü bir sensör olacak; aynı zamanda Google Pixel gibi rakipleriyle mücadele edebilmek için video kalitesi artacak.

Bu telefonların sarsıntılara dirençli ve camlarının kırılmaya dayanıklı olması bekleniyor.

T3 teknoloji dergisi ise telefonlardaki yeni kameraların artırılmış gerçeklik uygulamalarıyla uyumlu olmasının beklendiğini aktardı.

Yeni telefonlarla gelecek olan işletim sistemi iOS 13’ün de telefonların performansını artırıcı özellikler taşıması bekleniyor.

Genel olarak yeni telefonların iPhone XS, XS Max ve XR modellerinden tasarım anlamında çok farklı olmayacağı öne sürülüyor. Böylece Apple üç yıl üst üste aynı tasarımda telefonları piyasaya sürmüş olacak.

Diğer yandan yeni telefonların 5G teknolojisi ile uyumlu olması beklenmiyor.

Şirketin Salı günü açıklama beklenen diğer ürünleri arasında akıllı kol saati Apple Watch’ın beşinci serisi, suya dayanıklı AirPod 3 kulaklıklar, HomePod akıllı ev hoparlörü, iPad tabletler ile Mac bilgisayarların yeni modelleri yer alıyor.

iPHONE 11 FİYATI NE KADAR OLACAK?

Piyasaya çıkarılacak yeni ürünün bin dolar civarında olması bekleniyor. Türkiye’deki satış fiyatınınsa eklenen vergilerle birlikte yaklaşık 11 bin TL’ye yakın olacağı öngörülüyor.

Demet’e Giovanni ayarı…

Podyumda ‘vahşi batı’ rüzgarı

Wesley Snejider’in ümidi suya düştü!

Share

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here