Instagram’dan 6 Yöntemle Para Kazanma Rehberi

0
8

Instagram’dan para kazanmak: Instagram, çevrimiçi para kazanmak için ideal bir platformdur. İnternet üzerinden para kazanmak imkânsız diye düşünüyorsanız yanılıyorsunuz, bu yazımız size göre. Instagram!dan para kazanma teknikleri burada.

 

 

Instagram’da Para Kazanma Yolları

 

1. Affiliate Marketing’ten Yararlanın

Genel olarak, bağlı kuruluş pazarlaması bir ürünün reklamını yapıyorsunuz ve yaptığınız her satıştan sonra size ödeniyor. İş ortaklarınızın veya bağlı kuruluşlarınızın ürünlerinde yer alan çekici görüntüler yayınlayarak, satış URL’si aracılığıyla satış yapabilirsiniz. Evde para kazanmak için en ideal yöntemdir.

 

2. Çapraz Tanıtımı

Günümüzde, Instagram kullanıcıları işletmelerin etiketlenmesini veya hatta teşvik edilmesini sever. Aynı şeyi yapmayı deneyin.

 

3. Trending Hashtags’leri Kaçırmayın

Kaçırmamanız gereken bir diğer teknoloji entegrasyonu , hashtag kullanımıdır. Trend hashtags, diğer Instagram kullanıcılarının veya takipçilerinizin yayınınızı bulmasına izin verir.

 

4. Özel Link Kısaltıcıyı Kullanın

Pazarlama çabanızın ilerlemesinin izlenmesi son derece önemlidir. Instagram hesabınızın trafiği web sitenize geri döndürdüğünü bilmelisiniz. Google Analytics, biyo bağlantısını tıklayan Instagram kullanıcılarından gelen trafiği takip etmez. Özelleştirilmiş bağlantı kısaltıcı, Instagram hesabınızın işletme web sitesine yönlendirdiği tıklama sayısını izlemenize yardımcı olabilir.

 

5. Videoları ve Fotoğrafları Mix Edin

Video, genellikle yazılı mesajların üç katı kadar gelen bağlantılar üretebilir. Görünüşe göre, bu değerli teknoloji entegrasyon araçları, kullanıcıları teşvik ediyor, hayranlarıyla etkileşime giriyor ve takipçilerinizi ve trafiği etkili bir şekilde artırıyor. Instagram’ın tamamı fotoğrafik hikaye anlatımı ile ilgilidir. Videolarla öyküler hayata geçirilebilir. Videolar oluştururken, bunu izleyiciler için yapmayı düşünmelisiniz, işiniz için değil.

 

 

6- Hesap Yönetimi

Firmaların yada sahışların instagram hesaplarının yönetimlerini yaparak gelir elde edebilirsiniz. Sosyal medya ajanslarından hesap yönetimleri yoğun talep görmektedir. Sizden hesap yönetimi yaparken genellikle bekledikleri;

 

.Gelen mesajları cevaplamak

.Düzenli paylaşımları yapmak

.Yorumlara cevaplar vermek

.Firma yada sahışlarla alakalı hashtaglerin takibi ve raporlanması

.Takipçi arttırımı

.Reklam vermek

Birden fazla hesap yönetimi yaparak iyi gelir elde edebilirsiniz.

 

Öneriler

Hesabınızın organik olmasına özen gösteriniz. 1 milyon aktif bot takipçi yerine 10.000 gerçek takipçi size daha iyi sonuçlar sağlayacaktır. Orjinal içerikler üreterek kısa sürede bir çok kişinin ilgisini çekebilirsiniz. Danışmanlık hizmeti alarak süreçleri hızlandırabilirsiniz.

Hedefinizde mutlaka kurumsallaşmak olmalıdır. Fatura kesmelisiniz ve bunun için de şirket kurmanız gerekmektedir. Şirket kurmazsanız vergi kaçırma suçlarından ciddi bir şekilde ceza alabilirsiniz.

Yukarıda yazılanlar haricinde para kazanmak tamamen sizin yeteneğinize ve hayal gücünüze bağlıdır. Bir çok farklı yöntem keşfederek para kazabilirsiniz.

 

“Nasıl para kazanılması gerektiğini anlatan kişiler para kazanıyorlar.”

 

You may also like

Share

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here