Instagram Fenomeni Beğeni Almak İçin 200 Yıllık Heykeli Kırdı!

0
Instagram Fenomeni Beğeni Almak İçin 200 Yıllık Heykeli Kırdı!
Instagram Fenomeni Beğeni Almak İçin 200 Yıllık Heykeli Kırdı!

Instagram’da 6 binden fazla takipçisi olan Slonska, birkaç gün önce Varşova’daki Swiss Valley Park’ta yer alan 200 yıllık heykelin burnuna çekiç darbeleri indirerek kırdı. Bu sırada videoyu çeken arkadaşının ise kahkaha atması dikkat çekti.

“ÇOK PİŞMANIM”

Slonska, videoyu ‘şaka yapmak’ ve ‘daha fazla beğeni almak için’ çektiğini söyledi. Ancak sosyal medya kullanıcıları Slonska’ya tepki göstererek takipten çıktı. Takipçilerinin çoğu Slonska’nın tarihe esere zarar vermek suçundan ceza alması gerektiğini savundu. ?Tepkiler üzerine video Instagram’dan kaldırılırken, genç fenomenin Facebook hesabını da kapattığı görüldü. Kendisine yöneltilen eleştirilere bir gün sonra yine bir video ile cevap veren Slonska, “Dün olanların hiçbir şekilde gerçekleşmemesi gerekiyordu. Çok pişmanım” dedi.

“REKLAM KAMPANYAMIZDA ÇALIŞMAYACAĞIZ”

Ayrıca, Polonya’nın ilk online bankası mBank, şimdiye kadar reklamları için işbirliği yaptıkları Slonska ile artık çalışmayacaklarını duyurdu. Banka tarafından yapılan açıklamada “Söz konusu hareketi desteklemiyoruz. Sonraki reklam kampanyalarımızda bu kız ile çalışmayacağız” dendi.Share

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here