İlişkilerin Durumuna Göre İzlenmesi Gereken Filmler Nelerdir? Hangi Çift Hangi Filmi İzlemeli?

0
İlişkilerin durumuna göre izlenmesi gereken filmler nelerdir hangi çift hangi filmi izlemeli?
İlişkilerin durumuna göre izlenmesi gereken filmler nelerdir hangi çift hangi filmi izlemeli?

 

Tarihnedio.com olarak bugün siz değerli okurlarımız için ilişkilerde aslında bir yerde problemmiş gibi görünen ama aslında çözümü çok kolay olan bir konuya değindik. Sevgilinizle hoş vakit geçirmek istiyorsunuz ve bu tercihinizi filmden yana kullanmak istiyorsunuz! Ancak hangi konuda film izlemeniz gerektiğini bilemiyor ve seçeceğiniz konudaki filmlerin size uygun olup olmadığı çelişkisine düşüyorsanız size bunun pratik yolunu hazırladık. İlişki durumunuza göre izlemeniz gereken filmler ve konularını yazımızı takip ederek kararlaştırabilirsiniz!

 

 ➡ İLİŞKİNİZ HENÜZ 1 HAFTAYI YENİ DOLDURMUŞSA…

Daha 1 haftalık birlikteliğiniz var ise yani henüz ilişkinizde bir çok şey yeni başlamış ise ve bundan dolayı birbirinizi tanıma aşamasında olduğunuz ve kafalarınızda hala soru işaretleri varken sizin için en risksiz film konularından bir tanesi de komedi filmleri olacaktır. Her ikinizin de eğlenebileceği ortak payda da bir komedi filmi seçerek keyifli bir vakit geçirip risksiz konulardan uzaklaşıp film üzerine saatlerce konuşup gülebilirsiniz. 

 ➡ İLİŞKİNİZ 3/6 AYLIK YOLUNDA İLERLİYORSA…

İlişkide bazı şeyleri oturttuğunuz ve yavaş yavaş işlerin iyi gitti dönemler olarak tabir ettiğimiz 3. aydan 6. aya geçiş dönemlerinde sevgilinizle küçük kaçamaklar ve özel anlar ile sevgilinizi etkilemeyi düşünmek isteyebilirsiniz. Bu noktada tercih edebileceğiniz film konuları romantik komedi olabilir! Film esnasında kısa süreli gülüşmeler ve heyecan verici sahneler ile film sonunda sevgilinizle el ele gün batımında yürüyüş yapmak isteyebilirsiniz.

 ➡ İLİŞKİDE 1.YIL ZAMANLARINDA…

İlişkinizde bazı şeylerin standartlaşmaya başladığı bu dönemlerde artık birbirinize film ithaf etmek yerine ilginç konulu ve bol ödüllü filmler izleyebilirsiniz. Film bittikten sonra uzun sohbetlere tutulup saatlerce film üzerine tartışabilirsiniz. Bu dönemlerde özellikle gerilim, psikoloji filmlerini tercih edebilirsiniz.

 ➡ İLİŞKİDE 2 BUÇUK 3. YIL VE SONRASINDA…

İlişkide bu zaman dilimleri arasındaysanız artık ilişkide bazı şeylerin oturmuş ve birbiriniz hakkında bir çok şeyi biliyor olmanız gerekmektedir. Bu yüzden arkadaşlarınız veyahut sizin tabiriniz ile yakın arkadaş çevrenizle beraber izleyebileceğiniz keyifli vakitler geçirebileceğiniz bir kalabalık film gecesi düzenleyebileceğiniz anlamına geliyor. Gülme garantili bol kahkahalı bir film sizi kendinize getirebilir!

Share

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here