İki Kız Çocuğunu Alıkoyma İddiasıyla Gözaltına Alınan Nihat Doğan’a Sevgilisi Birsen Bekgöz Sahip Çıktı

0
12
İki Kız Çocuğunu Alıkoyma İddiasıyla Gözaltına Alınan Nihat Doğan'a Sevgilisi Birsen Bekgöz Sahip Çıktı
İki Kız Çocuğunu Alıkoyma İddiasıyla Gözaltına Alınan Nihat Doğan'a Sevgilisi Birsen Bekgöz Sahip Çıktı

Nihat Doğan, 11 ve 16 yaşındaki kız çocuklarına alıkoyma iddiasıyla göz altına alınmıştı. Ailelerin şikayeti üzerine polis merkezinde ifade veren Nihat Doğan serbest bırakılmıştı. Avukatı da olayın aslının olmadığını açıklayarak ortada bir suç unsurunun olmadığı açıklamasını yapmıştı. Olay sonrası sıkıntı yaşayan Nihat Doğan’a en büyük destek sevgilisi Birsen Bekgöz’den geldi.

Bekgöz, “Dürüstlüğünü sevdim, korkusuz olmanı; evladımı evladın gibi görmeni sevdim. Yalansız dolansız, net oluşunu; adam gibi adam olmanı sevdim. Kuyunu kazmak isteyenler var ya, Allah’ın izniyle kendi kuyularına elbet düşeceklerdir. Bu dünya yalan dünya derler ya; merak etme var bunun ucunda öbür dünya! Dur bakalım hele sen bir adım ötede! Bir insanı indirmeye çalışmak o kadar kolay değil! Birde o kişi Nihat Doğan’sa o asla doğru kişi değil” diyerek sevgilisine destek çıktı.

NİHAT DOĞAN’DAN KARŞILIK GECİKMEDİ

Nihat Doğan kendisini yalnız bırakmayan sevgilisine, “Hayatımda bunu bana düşündüren ilk kadınsın. Şu güzel sözlerin ve güzel desteğinden sonra kurabileceğim tek cümle şu ki : sen benim hayatımın kadınıymışsın” diyerek karşılık verdi.

 

You may also like

Share

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here