Huawei TalkBand B5 Ortaya Çıktı

0
Huawei TalkBand B5 ortaya çıktı
Huawei TalkBand B5 ortaya çıktı

Huawei, hem akılı saat hem de akıllı bileklikleriyle kullanıcılara muhtelif ürünler sunuyor. Bunlardan saat tarafında Huawei Watch 2 ile iyi işler çıkartan Çinli firma, satışların o kadar iyi gittiğini düşünüyor ki, Watch 3 modelinin yakın bir tarihte görünmeyeceğini söylüyor. Bileklik tarafında ise son olarak TalkBand B3’ü görmüştük. Çin’de 4 sayısı talihsiz bulunduğu için bu modelin de sonraki adı TalkBand B5 olarak tanımlanmış gidişatta. TalkBand B5 içinse son birkaç gündür sansasyonel sızıntılar geliyor.

Geçtiğimiz hafta Huawei’nin akıllı saatlerine ait bir tescil misali sızmıştı. Bu misalde, uslu saatini Bluetooth kulak içi kulaklıkla birleştirme fikrini ele alan Huawei, bu kulaklıklara saatin kayışı üzerinde, üst veya alt kısımda bir alanda yer verilebileceğini bizlere göstermişti. Şu sıralar Watch 3 üzerinde çalıştığını da düşündüğümüzde, bu tesciller yaşam bulabilir gibi görünüyor. Elbette bunu saat ortaya çıkmadan öğrenemeyeceğiz. Görünüşe göre Huawei, akıllı bilekliklerindeki çalışma biçimini akıllı  saatlerine de getirmek istiyor.

Bu kategori için bir değişik ehemmiyetli sızıntı ise, TalkBand B5 üzerine. Evan Blass tarafından Twitter’da paylaşılan görsel, Huawei’nin TalkBand B5’te de kulaklık ile saati birleştirme görüşü üzerinde durduğunu gösteriyor. Aşinayız gibi ilk Band modelinden bu yana bu tasarım kavrayışını özümseyen Huawei, akıllı bilekliği ile konuşturmaya TalkBand B5 ile de devam edecek gibi görünüyor. TalkBand B5’in tasarımı ise Huawei Band 2 Pro’ya bir hayli benziyor.

Share

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here