Hızlı Oje Kurutmanın Yolları Nelerdir?

0
8
Hızlı oje kurutmanın yolları nelerdir buzlu suyu yöntemini denediniz mi?
Hızlı oje kurutmanın yolları nelerdir buzlu suyu yöntemini denediniz mi?

Hızlı oje kurutmanın yolları nelerdir? Oje sürdükten sonra kurumasını beklemek için yeterli vaktiniz yoksa sizin için hazırladığımız pratik yöntemleri deneyin!

ekran-resmi-2018-08-29-10-uUma.png

Günlük hayatımızda biz kadınlar için giyimde olduğu kadar bakımda oldukça bakımında önemli bir yeri bulunuyor. Bu bakımlardan bir tanesi de tırnaklardır. Gün içerisinde kıyafet kombinasyonumuza uyum sağlayan renkler hayatımızın bir parçası. Güzellik dediğimiz şey aynı zamanda ekstra bir vakit demek. Zaman zaman her bakıma yeterli vakti ayıramadığımız zaman olabiliyor.

Mesela gün içerisinde yetişmeniz gereken bir toplantı veya özel bir gün için evde hazırlanmak için yeterli vaktiniz olmayabilir bu tarz durumlarda güzellik kombinasyonunuzdan ödün vermenizi istemeyiz. Makyajınızı tamamladıktan sonra sıra tırnaklara geldiğinde panik olmayın! Kıyafetinize uygun seçtiğiniz ojenizi sürün ve sizin için hazırladığımız hızlı bir şekilde oje kurutmak yöntemleri için haberimizi okumaya devam edin…

Dışarı çıkmak için çok az bir vaktiniz var ve tırnaklarınızın boş kalmasını istemiyorsunuz. Bu durumda yapmanız gereken yöntemlerden biri oje sürdükten hemen sonra ellerinizi musluğun altına koyun ve soğuk suyun ellerinizden akmasını izleyin. Soğuk su sürmüş olduğunuz ojenin sabitlenmesini ve kolay bir şekilde kurumasına yardımcı olacaktır.

oje-kurutma-vm4u.jpg

Bir kabın içerisine buz doldurun daha sonra üzerine biraz su koyun ve daha sonra tercih ettiğiniz renkteki ojenizi tırnaklarınıza sürüp buz dolu kabın içine döktüğünüz suyun içine ellerinizi batırın. Buz dolu suyun içinde ellerinizi bekletebildiğiniz kadar bekletin. Ojeyi hızlı bir şekilde kuruduğunu görebilirsiniz.

ekran-resmi-2018-08-29-10-SVes.png

Ojelerinizin çok çabuk kurumasını sağlayan bir diğer seçenek de mat ojelerdir. Mat ojeler diğer ojelere oranla çok daha hızlı kurumaktadır. Eğer ki vaktiniz yok ve kurutma yöntemlerini denemek istemiyorsanız mat bir oje de tercih edebilirsiniz.

ekran-resmi-2018-08-29-10-s5l1.png

You may also like

Share

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here