Hırsız Tarafından Aracının Camı Kırılan Kadın Yaralandı!

0
Otomobilin içinde korkuyu yaşadı!
Otomobilin içinde korkuyu yaşadı!
İstanbul Beyoğlu’nda taşıtının camı kırılarak çantası çalınan bayan yüzünden yaralandı. Vatandaşlar tarafından kovalanan kapkaççı çantayı atıp kaçtı.

Vaka saat 12:00 sıralarında yaşandı. Ömer Hayyan Caddesi’nden Tarlabaşı Bulvarı’na arabası ile giren Esra Anter seyir halindeyken bir kapkaççı tarafından arabasının camı kırıldı. Anter’in çantasını alan kapkaççı hızla kaçmaya başladı.

Esra Anter’in çığlıklarını duyan vatandaşlar ara caddeye doğru kaçan kapkaççıyı kovalamaya başladı. Bir müddet kovalanan kapkaççı yakalanmamak için çantayı atıp kaçtı. Kapkaççıyı kovalayan Umut Şemiz çantayı yerden alarak Esra Anter’e teslim etti.

Daha sonra verilmesi üzerine gelen polis incelemelerde bulunarak kapkaççıyı yakalamak için çalışma başlattı. Suratından yaralanan Esra Anter ambulansta yapılan ilk müdahalenin ardından polis merkezine gitti. Kapkaççının kovalanması ve çantayı atması güvenlik kamerasına yansıdı.

Bu Yazıyı Okuyanlar Bunları da Okudu . . .

Share
Web sitemizden yazı kopyalayıp, başka platformlarda yayınlamak telif suçu kapsamında cezalandırılacaktır. Web Sitemize Hoş Geldiniz.Twitter Takip Edilesi Hesaplar >> @tarihnedio , @SerhatOner24

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here