Hakan Çalhanoğlu Yine Yakalandı!

0
Hakan Çalhanoğlu yine yakalandı
Hakan Çalhanoğlu yine yakalandı
Milan’da forma giyen geçen yıl evlendiği Sinem Gündoğdu ile kararı aldığını açıklamıştı!

Sarışın bir kadınla eğlenirken yakalandı!

Hamile olan eşinden boşanma kararını açıklamasının üzerinden henüz bir hafta geçen Hakan Çalhanoğlu’nun İbiza’da bir gece kulübünde sarışın bir güzelle sarmaş dolaş eğlenirken çekilen görüntüleri bir programının Instagram hesabında yayınlandı.

Geçtiğimiz 10 Temmuz’da Hakan Çalhanoğlu’nun, İtalya Milano’daki bir mekanda çalışan Brezilyalı Jaqueline Pinheiro ile eğlenirken çekilen fotoğrafları olay yaratmıştı. Çalhanoğlu, bu fotoğrafın ortaya çıkmasının ardından ‘Gördüğünüz her şeye inanmayın’ demişti.

Anita Latifi adlı bir şarkıcı, Hakan Çalhanoğlu’na şantaj yapmıştı. “Hamileyim, 250 bin euro istiyorum” demişti. Hakan Çalhanoğlu da Anita Latifi dava etmiş ve mahkemede “10 kez birlikte olduk” demişti.

Hamile olan eşinden boşanacağını açıklayan Hakan Çalhanoğlu, Ibıza’da bir kulüpte sarışın bir kadınla samimi şekilde eğlendi.

Bu Yazıyı Okuyanlar Bunları da Okudu . . .

Share
Web sitemizden yazı kopyalayıp, başka platformlarda yayınlamak telif suçu kapsamında cezalandırılacaktır. Web Sitemize Hoş Geldiniz.Twitter Takip Edilesi Hesaplar >> @tarihnedio , @SerhatOner24

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here