Hadise’nin Menajeri, Ablasından Mal Varlığını Almak İçin Dava Açtığı Haberlerine Yalanlama Geldi

0
Hadise'nin Menajeri, Ablasından Mal Varlığını Almak İçin Dava Açtığı Haberlerine Yalanlama Geldi
Hadise'nin Menajeri, Ablasından Mal Varlığını Almak İçin Dava Açtığı Haberlerine Yalanlama Geldi

Ünlü şarkıcı Hadise’nin Türkiye’de kazandıklarının vergisini vermemek için 13 yıldır bu yana kazandıklarını, ablasının üzerine kayıt ettirdiği iddia edilmişti. Üzerinde sadece bir ev kayıtlı olan Hadise’nin şimdilerde malvarlığını geriye almak adına mahkemeye koştuğu dedikodular arasındaydı.

“ÖYLE BİR ŞEY YOK”

Çıkan haberler bu sabah teve 2’de yayınlanan “2. Sayfa” programında masaya yatırıldı. İddiaların ekrana getirildiği sırada Hadise’nin menajeri Haluk Şentürk programa telefonla bağlanarak açıklamalarda bulundu. Şentürk: “Hadise ailesinden kimseye dava açmadı. Onlar aile, etle tırnak ayrılmaz. Hiç öyle şeyler yok. Hadise’nin şirketi ayrı, ablasının şirketi ayrı. Hadise Hanım mesleğe başladığından beri vergilerini ödüyor.” Hadise’nin menajeri daha önce aile arasında olan tartışmayla ilgili çıkan haberleri de yalanlamıştı. Ancak haberler doğru çıkmıştı.

“ABLA HÜLYA’NIN MALLARI GERİ VERMEYE NİYETİ YOK”

Tüm mal varlığı ablasının üzerine kayıtlı olan Hadise’yi, annesi “Malların kardeşlerinle ortak” diyerek uyardı. Bunun üzerine Hadise ablasına dava açtı. Yeni iddiaya göre, abla Hülya Açıkgöz’ün malları geri vermeye niyeti yok.

Ünlü Şarkıcı Hadise’nin Fransız Manken Aurelien Muller ile Paylaşımı Kafaları Karıştırdı

Hadise, Annesinin İntihara Kalkışmasından Sonra, Bağını Kopardığı Kardeşlerine Yakın Olan Evinden Taşınıyor

Hakan Sabancı, Annesi İntihara Kalkışan Eski Sevgilisi Hadise’ye Destek OlduBu Yazıyı Okuyanlar Bunları da Okudu . . .

Share
Web sitemizden yazı kopyalayıp, başka platformlarda yayınlamak telif suçu kapsamında cezalandırılacaktır. Web Sitemize Hoş Geldiniz.Twitter Takip Edilesi Hesaplar >> @tarihnedio , @SerhatOner24

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here