Gurur Aydoğan ve Başak Güröz, Düğünlerine Aylar Kala Ayrıldı

0
Gurur Aydoğan ve Başak Güröz, Düğünlerine Aylar Kala Ayrıldı
Gurur Aydoğan ve Başak Güröz, Düğünlerine Aylar Kala Ayrıldı

Talihsiz bir kaza sonucu hayatını kaybeden usta oyuncu Oya Aydoğan’ın oğlu Gurur Aydoğan, Kanal D ekranlarında yayınlanan Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa programına konuk oldu. Düğün davetiyesini bile bastıran Aydoğan, nişanlısından ayrıldığını açıkladı.

“ANLAŞAMAYACAĞIMIZA KARAR VERDİK”

Aydoğan, 2 buçuk yıldır birlikte olduğu Başak Güröz ile geçtiğimiz Ocak ayında nişanlanmıştı. Çiftin yüzüklerini ise usta sanatçı Orhan Gencebay takmıştı. Bugün katıldığı canlı yayında kötü haberi veren Gurur Aydoğan, şunları söyledi: “Nişanlımla ayrılmaya karar verdik. Konuştuk, anlaşamayacağımıza karar verdik. Saygı çerçevesinde de ayrıldık.

“İKİMİZİN İSTEDİĞİ BİR KARARDI”

Ayrılalı 10 – 15 gün oldu. Çok şükür ki öyle önemli bir sebep yok. Mantık çerçevesinde alınan bir karardı. İkimiz için de hayırlısı olsun. Benim için Başak da ailesi de çok değerliler o yüzden çok konuşmak istemiyorum. Saygı çerçevesinde biten bir ilişki. İkimizin de istediği bir karardı. Konuşup anlaşarak verdik bu kararı.

DAVETİYELERİ BİLE BASILMIŞTI

Bu yaz evlenecek olan çiftin düğün davetiyesi bile basılmıştı. Hatta Gurur Aydoğan, yakın zamanda düğün olacağı için annesiyle yaşadığı evden yeni bir taşınmıştı.Share

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here