Gülben Ergen, Küs Olduğu Demet Akalın’a Zeytin Dalı Uzattı

0
Gülben Ergen, Küs Olduğu Demet Akalın'a Zeytin Dalı Uzattı
Gülben Ergen, Küs Olduğu Demet Akalın'a Zeytin Dalı Uzattı

Gülben Ergen, geçtiğimiz sene evli bir adamla birlikte olduğu için kendisiyle arkadaşlığını bitiren ’a barş çağırısında bulundu.

GÜLBEN’DEN DEMET’E BARIŞ ÇAĞRISI

Bir süredir küs olan ve karşılaştıklarında birbirlerinin yüzüne bile bakmayan Gülben Ergen ve Demet Akalın arasında buzlar eriyor. Gülben Ergen, Demet Akalın’ın fanlarından gelen bir mesaja kayıtsız kalmadı. Bir kullanıcının “Abla senin güzel kalbini biliyoruz, ne olur Demet Akalın’ı bu zor günlerde yalnız bırakma. Birbirinize destek olun ve şeytanların sizi birbirinizden soğutmasına izin vermeyin ne olur. Şu an çok üzgün ve Hira için ne olur.” yorumuna tepkisiz kalamayan Ergen, “Aksini düşünmeyin bile” diyerek eski dostu Akalın’a barış çağrısında bulundu.

ÜNLÜ İSİMLER YALNIZ BIRAKMADI

Gülben Ergen’in yanı sıra Deniz Akkaya, Esra Erol, Niran Ünsal, Ebru Polat ve Seren Serengil’den destek mesajları geldi.

 

Benjamin Button

Benjamin Button

https://billgatesweb.com/
Benjamin Button

En Son 3 Yazısı Aşağıdadır . . . (Tüm Yazılarını Görüntüle)

Bu Yazıyı Okuyanlar Bunları da Okudu . . .

Share
Web sitemizden yazı kopyalayıp, başka platformlarda yayınlamak telif suçu kapsamında cezalandırılacaktır. Web Sitemize Hoş Geldiniz.Twitter Takip Edilesi Hesaplar >> @tarihnedio , @SerhatOner24

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here