Google Pixel 3 ve Daha Fazlası Sızdı!

0
Google Pixel 3 ve Daha Fazlası Sızdı!
Google Pixel 3 ve Daha Fazlası Sızdı!

iPhone X’in yaşamımıza yerleştirdiği çentik, Oppo Find X gibi telefonların çıkmasıyla bir anda gözden düşer gibi oldu. Ancak bir sonraki Pixel, Google’ın çentiği kaldırmayı vazgeçin, ince çerçeve trendini dahi önemsemediğini gösteriyor.

Telefonun büyük ebatlı kardeşi Pixel 3 XL ise çentikli bir tasarımla geliyor. İki telefonun da arka suratı Pixel 2’ye benziyor. Başka bir deyişle arkada tek bir kamera sensörü, bir parmak izi tarayıcısı ve Google logosu var. Telefonun sağ tarafında ise ses düğmeleri ve kilit düğmesi bulunuyor. Alt tarafta USB Type-C portu ve SIM çekmecesini görüyoruz.

Asıl geliştirmeleri kapsayan ön yüzde, iki telefonda da bir çift kamera yer alıyor. İki telefonun bir başka ortak özelliği, çift hoparlörlü gövdeleri. Telefonlar arasındaki en ehemmiyetli fark ise 5,3 inç ve 6,3 inç’lik ekranlar gibi görünüyor. İki telefonun da LG veya HTC gibi evvelki Pixel üreticileri tarafından değil, Foxconn tarafından üretileceği iddia ediliyor. Bu cins sızıntılar doğru çıkabilse de, Ekim’deki çıkış tarinine daha çok zaman var ve bu surattan söylentilere kuşkuyla bakmakta fayda var.

2018062814213763672.jpgÇentiksiz Bir Google Pixel 3 ve Fazlası Sızdı!

Telefonların öteki ayrıntıları şimdilik öğrenilmiyor. Bu yılki amiral gemilerinin çoğu Snapdragon 845’le geldiğini düşünürsek, Google’ın telefonlarının da aynı harekâtçıyla gelmesini bekleyebiliriz.

Share

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here