Göğsüne 30 Gün Boyunca Diş Macunu Sürüp Bekledi Sonuç İse…

0
Göğsüne 30 gün boyunca diş macunu sürüp bekledi sonuç ise...
Göğsüne 30 gün boyunca diş macunu sürüp bekledi sonuç ise...

YouTube’daki güzellik trendlerine bir yenisi daha eklendi. Doktorlar karşı çıksa da genç kadın göğsüne diş macunu sürmeyi sürdürdü. İşte iddiasına göre sonuç.

Mesha, petrol jölesinin kirpik uzunluğunu arttırmak için yararlı olmasına rağmen, geceleri ayaklara uygulandığı ve çoraplarla kaplı olduğu takdirde harika olduğunu da ekledi. Bunun ayakları yumuşak ve parlak hale getirdiğini söylüyor.

1-NLeW.jpg

Her ne kadar kozmetik ürünler satın alsak da farklı, evde yapılabilen ve doğal bakım yöntemleri hepimizin ilgisini çekiyor. Ancak söz konusu güzellik ve bakım olunca kadınların sınır tanımadıkları da bir gerçek. İşte bunun bir örneği, YouTuber NaturalBeauty556.

ekran-resmi-2018-08-07-09-DGIg.png

YouTube’daki hesabından genç kadın göğüslerine diş macunu ve Vaselin sürdüğü bir video yayınladı. Bunu yapmasının nedeni ise diş macunu ve Vaseline’in göğüslerde sarkmayı önlediği iddiası.

ekran-resmi-2018-08-07-09-x3oc.png

Video’da genç kadın izleyicilerine göğsüne yayıldığı diş macunu, salatalık, yoğurt, un ve yumurta akından oluşan bir macunu nasıl yaptığını gösteriyor. Ardından da genç kadın hazırladığı macunu göğüs bölgesine bolca sürüyor. Önerisi 30 gün boyunca bu işlemin tekrarlanması gerektiği yönünde.

UZMANLAR NE DİYOR?

Estetik Cerrah Christopher Inglefield, videodaki yöntemle ilgili şunları söyledi: “Bu tuhaf tavsiyeler, göğüslerinin büyüklüğünden memnun olmayan ve tuhaf mucizeye başvurabilecek bir çok kadına hitap ediyor. Ne yazık ki, internette birçok rehberlik gibi, meme büyütme Vaseline ve diş macunu yöntemi sahte haber ve saf online şarlatan” dedi.

 

Share

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here