Gelinim Mutfakta’dan kim elendi? İşte Gelinim Mutfakta haftanın birincisi ve elenen isim

0
Gelinim Mutfakta'dan kim elendi? İşte Gelinim Mutfakta haftanın birincisi ve elenen isim
Gelinim Mutfakta'dan kim elendi? İşte Gelinim Mutfakta haftanın birincisi ve elenen isim

Gelinim Mutfakta haftanın birincisi 5 altın bileziğin sahibi olurken haftalık bazda en az puanı alan yarışmacı programa veda etti. Fatih Ürek’in yarışmacılara uyarılarda bulunduğu bölümde kaynanalar tarafından son puanlar verildi. Peki, Gelinim Mutfakta 11 Ekim 2019 gün birincisi duyurulmadan önce hangi olaylar yaşandı?

FATİH ÜREK’TEN GELİNLERE UYARI

Fatih Ürek, hafta finalinde gelinleri yemek konusunda uyarıyor. Fatih Bey, yarışma konusu ürünü istenilen şekilde hazırlamayan gelinleri sert bir şekilde uyarısını yapıyor. Dilek, ilginç puanlama yapan kaynanası Fatma Hanıma serzenişlerde bulunuyor. Duygu, kaynanası Aysel Hanıma tartıştıkları konuda sert bir tavır takınıyor. Hafta finalinde hangi gelin yarışmaya veda edecek? Hangi gelin beş altın bileziği koluna takacak?

GELİNİM MUTFAKTA’DA KİM ELENDİ?

Kanal D’nin hafta içi her gün ekrana getirdiği fenomen yarışma programında bugün eleme heyecanı yaşanıyor. Haftalık bazda en az puanı alan isim yarışmaya veda ederken en çok puanı alan yarışmacı da 5 altın bileziğin sahibi oluyor.

Haftanın en düşük puanını alan iki gelini Duygu ve Dilek oldu.Duygu 50 puan elde ederek yarışmaya veda eden isim olacaktı. Ancak annesinin sağlık sorunları nedeniyle yarışmadan çekilmek isteyen Kıymet’in isteği Fatih Ürek tarafından kabul edildi. Böylelikle Duygu programda kalırken Kıymet yarışmaya kendi isteğiyle veda eden isim oldu.

GELİNİM MUTFAKTA HAFTANIN BİRİNCİSİ KİM OLDU?

Haftanın en yüksek puanını alan gelini yani 5 altın bileziğin sahibi olan yarışmacı 62 puanla Elif oldu. Kıymet 60 puan alarak kılpayı birinciliği kaçırdı.

CUMA GÜN BİRİNCİSİ KİM OLDU?

Günün en düşük puanını alan gelini 8 puanla Dilek olarak açıklandı. Günün en yüksek puanını alıp çeyrek altının sahibi olan gelin ise 16 puanla Kıymet oldu. Duygu ve Elif 10’ar puan elde ettiler.

Elbette annesi gibi olacakÇakır’dan itirafMerih’ten tokat gibi yanıt

Share

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here