Gelinim Mutfakta’dan kim elendi? Gelinim Mutfakta haftanın puan durumu

0
Gelinim Mutfakta’dan kim elendi? Gelinim Mutfakta haftanın puan durumu
Gelinim Mutfakta’dan kim elendi? Gelinim Mutfakta haftanın puan durumu

Gelinim Mutfakta puan durumu, bu haftanın son bölümüyle ilgili merak edilen detaylar arasında ilk sıralarda yer alıyor. Peki, Gelinim Mutfakta’dan bugün kim elendi? Gün birincisi kim oldu? 13 Aralık puan durumu belli oldu mu? İşte, Gelinim Mutfakta ile ilgili merak edilen detaylar…

Elif ve Yağmur arasında kıyafet tartışması çıkıyor! Fatih Ürek, masa masa dolaşarak kontrol ettiği gelinlerin mutfakları yüzünden çok sinirleniyor! Şükriye Hanımın kızının gönderdiği video mesaj herkesi çok şaşırtıyor! Puanların birbirine çok yakın olduğu hafta finalinde elenen gelin ve kaynana kim oldu?

GELİNİM MUTFAKTA’DAN KİM ELENDİ?

Günün en düşük puanını alan gelini, 8 puanla Elif oldu. Günün en düşük puanını alan ikinci gelini ise 9 puanla Buse oldu. Günün en yüksek puanını alıp gün birincisi olan gelin ise 12 puanla Aydan oldu. Yağmur ise 11 puanda kaldı.

Haftanın birincisi ise Aydan oldu. Elif ise haftayı dördüncülükle bitirdi. Böylelikle 5 altın bileziğin sahibi Aydan oldu.

Buse ve Yağmur ise haftanın en düşük puanını alan iki gelin oldu. Yarışmaya veda eden ise 45 puanla Buse ve Şükriye Hanım oldu.

Ne demek şimdi bu!Aşkını ilan edecekMilli takım gibi olduk

Share

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here