Galatasaray’ın Yeni Transferi Ömer Bayram: Transferimle Beraber Instagram’da 30 Bin Takipçi Kazandım

0
7
Galatasaray'ın Yeni Transferi Ömer Bayram: Transferimle Beraber Instagram'da 30 Bin Takipçi Kazandım
Galatasaray'ın Yeni Transferi Ömer Bayram: Transferimle Beraber Instagram'da 30 Bin Takipçi Kazandım

Akhisarspor’dan 400 bin euro karşılığı Galatasaray’atransfer olan 27 yaşındaki sol bek Ömer Bayram, transfer süreciyle ilgili açıklamalar yaptı.

“ŞAMPİYONLAR LİGİ FUTBOLCUSU OLDUM”

Hollanda’da NAC Breda altyapısından yetişen Ömer Bayram, “Galatasaray’a transferim Türkiye’de yankı uyandırdı, büyük haber oldu. Ben de bir gün içinde Instagram hesabımda 30 bin takipçi kazandım. Altı yıl önce NAC’ın sol kanat oyuncusuydum. Şimdi Şampiyonlar Ligi futbolcusu oldum.” dedi.

“GERÇEK OLDUĞUNU FARK ETMEM ZOR OLDU”

Çocukluğundan beri Galatasaray taraftarı olduğu belirtilen futbolcu “Geride uykusuz geceler bıraktım. Benim için bir rüyanın gerçeğe dönüştüğünü fark etmek epey zor oldu. Hala daha her şey çok taze. Doğru bir adım mı diye düşünüyorum. Akhisar’da kalsam Avrupa Ligi’nde oynayacaktım şimdi Şampiyonlar Ligi’nde oynayacağım” diye konuştu.

“BONSERVİS ÖDEMELERİ GÜVENDİKLERİNİ GÖSTERİYOR”

Ömer Bayram şöyle devam etti: “Galatasaray benim için bonservis parası ödedi. Bu da bana güvendiklerini gösteriyor. Sözleşmemin bitmesine bir yıl kalmıştı, sonuçta bekleyebilirlerdi. Şimdi sol bekte Nagatomo ile forma yarışına girmem gerekiyor”.

 

You may also like

Share

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here