Galatasaray, Mustafa Pektemek İddialarını Yalanladı

0
14
Galatasaray, Mustafa Pektemek İddialarını Yalanladı
Galatasaray, Mustafa Pektemek İddialarını Yalanladı

Galatasaray 2. Başkanı Abdurrahim Albayrak, Mustafa Pektemek iddialarının üzerine açıklamada bulundu.

Albayrak, Beşiktaş’tan oyuncu istedikleri iddialarının doğru olmadığını belirtirken; “Bizim Beşiktaş’tan hiçbir futbolcuya yönelik talebimiz yok. Beşiktaş Kulübü ile eskiden beri götürdüğümüz dostluğu anlatmak istedim. Ancak bazı arkadaşlar Mustafa Pektemek’i istediğimize yönelik şeyler söylüyor. Böyle bir şey söz konusu değil. Öyle bir şey olsa biz paylaşırız. Kesinlikle Beşiktaş’tan hiçbir futbolcuya talip değiliz” ifadelerini kullandı.

ALBAYRAK, OYUNCU İÇİN GÖRÜŞTÜĞÜNÜ BELİRTMİŞTİ

Abdurrahim Albayrak, sponsorluk anlaşması için basın karşısına geçmiş ve Fikret Orman ile bir oyuncu için görüştüğünü belirtirken; “Fikret Başkana teşekkür ediyorum. Dün bir futbolcuyla ilgili kendisinden görüş aldım. ‘Hiçbir problem yoktur, alabilirsin.’ dedi. Fikret Orman ile konuştuğumuz oyuncu aramızda kalsın” diye konuşmuştu.

BEŞİKTAŞ GÖNDERMEYİ PLANLIYOR

Teknik direktör Şenol Güneş’in kadro alternatifleri arasında yer almayan 29 yaşındaki futbolcunun, 1.7 milyon Euroluk maaşını göz önünde bulunduran yönetim, bu isimle ayrılık kararı almıştı.

Siyah-beyazlıların bu kararını oyuncunun menajerine ilettiği ve 750 bin Euro karşılığında sözleşme fesh etme önerisinde bulunduğu ancak bu teklifin kabul edilmediği ifade edilmişti. Süper Lig’de Beşiktaş formasıyla geçen sezon 8 maça çıkıp sadece 130 dakika görev yapabilen Mustafa Pektemek, 1 gollük performans ortaya koymuştu.

 

You may also like

Share

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here