Galatasaray, Modeste Transferini Bitiriyor

0
6
Galatasaray, Modeste Transferini Bitiriyor
Galatasaray, Modeste Transferini Bitiriyor

Galatasaray transfer listesinde yer alan Modeste ile yıllık 3 milyon euro karşılığında anlaşmaya vardı. Transferin sonuçlanması için menajerinin istediği 4,5 milyon euroluk parasında indirime gitmesi bekleniyor.

Modeste’nin Instagram hesabında Galatasaray ile ilgili bir paylaşımı beğenmesi sarı-kırmızılı taraftarları heyecanlandırdı. Galatasaraylı taraftarlar, Modeste’nin bu paylaşımının sarı-kırmızılı takıma transferi için verilmiş bir sinyal olarak yorumladı.

MODESTE İÇİN TRANSFER FORMÜLLERİ

Çin ekibi Tianjin Quanjian’da alacakları düzenli ödenmeyen Fransız golcü, kulübünü FIFA’ya şikayet etti. 2020’ye kadar sözleşmesi bulunsa da Modeste’nin menajeri, oyuncusunun Drogba gibi serbest kalıp Galatasaray’a gelebileceğini iletti.

MODESTE İÇİN TEKLİFLER GÜNDEMDE

Bu mesaj sonrası Fatih Terim’in forvet listesinde 1 numarada olan Modeste ile pazarlıklara başlayan ve yıllık 3 milyon euro garanti ücret üzerinden anlaşmaya vardı. Gomis’e 2.5 milyon euro imza parasını peşin ödeyen sarı-kırmızılı kulüp, 4.5 milyon euro imza parası talep eden Modeste’nin menajeri ile pazarlıklarını sürdürüyor.You may also like

Share

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here