Frank Hoogerbeets uyardı! ‘Mart’ın ilk haftası büyük bir deprem olacak’

0
Frank Hoogerbeets uyardı! ‘Mart’ın ilk haftası büyük bir deprem olacak’
Frank Hoogerbeets uyardı! ‘Mart’ın ilk haftası büyük bir deprem olacak’

Dünyaca ünlü deprem uzmanı Frank Hoogerbeets dün yaptığı açıklamada çarpıcı uyarılarda bulundu. Deprem uzmanı katıldığı televizyon porgramında Anadolu fayı ve beklenen büyük İstanbul depremi ile ilgili son dakika açıklamalarında bulundu.  Frank Hoogerbeets depremle ilgili bu kez de tarih verdi.

 

 

KORKUTAN UYARI! MART’IN İLK HAFTASI DEPREM OLABİLİR
 
Deprem uzmanı Frank Hoogerbeets AHaber televizyonunda katıldığı programda beklenen büyük İstanbul depremi ile ilgili açıklamalarda bulundu. Deprem uzmanı  Frank Hoogerbeets Mart ayını işaret ederek korkutan deprem uyarısında bulundu.

İSTANBUL DEPREMİNİN ARDINDAN TÜRKÇE PAYLAŞIMDA BULUNMUŞTU!
 
Hatırlanacağı üzere Silivri’de yaşanan 5.8 büyüklüğünde deprem İstanbulluları büyük paniğe sürüklemiş ve Türkiye’den binlerce kullanıcı ünlü deprem uzmanını soru yağmuruna tutmuştu. Hoogerbeets ise Türkçe tweet atarak açıklamalarda bulunmuştu.
 
Frank Hoogerbeets, kullanıcıların ısrarına kayıtsız kalamayarak dün Türkçe bir tweet attı. Hoogerbeets, Silivri depremine ilişkin, “Lütfen deprem yerlerini tahmin edebileceğimiz izlenimini edinmeyin. Yapamayız! Genel olarak gezegene uygulanan kritik zaman dilimlerini izole etme çabasıyla belirli gezegen geometrisine odaklanıyoruz, böylece deprem eğilimli bir bölgedeyseniz yüksek alarmda kalabilirsiniz.” ifadelerini kullandı.

Yedi Gündem

Abone Ol

Share

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here