Feyza Deniz ve Özcan Deniz’den, 7 Ay Sonra Romantik Paylaşım!

0
Feyza Deniz ve Özcan Deniz'den, 7 Ay Sonra Romantik Paylaşım!
Feyza Deniz ve Özcan Deniz'den, 7 Ay Sonra Romantik Paylaşım!

Özcan Deniz, 7.5 aylık hamile sevgilisi Feyza Aktan ile ‘8 Mart Kadınlar Günü’nde evlenmişti. Geçen aylarda oğulları Kuzey’i kucağına alan mutlu çiftten, aşk dolu bir paylaşım geldi. Feyza Deniz, 7 ay sonra eşi Özcan Deniz ile fotoğrafını sosyal medya hesabından kalp emojisiyle yayınladı.

KADINLAR GÜNÜNDE EVLENMİŞLERDİ

Özcan Deniz, 7.5 aylık hamile sevgilisi Feyza Aktan ile ‘8 Mart Kadınlar Günü’nde villasında evlenmişti. Çiftin nisan ayında Kuzey adını verdikleri bir erkek bebeği olmuştu. Feyza Deniz, 4 aylık olan oğlunun fotoğrafını “Kuzey’im” notu ile Instagram’da paylaşmıştı. Çiftten bu kez aşk dolu bir paylaşım geldi. Feyza Deniz, 7 ay sonra eşi Özcan Deniz ile birlikte çekildiği bu fotoğrafı kalp emojisiyle paylaştı. Kısa sürede binlerce beğeni alan fotoğrafa çok sayıda da yorum yapıldı.Bu Yazıyı Okuyanlar Bunları da Okudu . . .

Share
Web sitemizden yazı kopyalayıp, başka platformlarda yayınlamak telif suçu kapsamında cezalandırılacaktır. Web Sitemize Hoş Geldiniz.Twitter Takip Edilesi Hesaplar >> @tarihnedio , @SerhatOner24

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here