Ferhat ile Şirin 3. bölüm fragmanı: Şirin zor günler geçiriyor!

0
Ferhat ile Şirin 3. bölüm fragmanı: Şirin zor günler geçiriyor!
Ferhat ile Şirin 3. bölüm fragmanı: Şirin zor günler geçiriyor!

Ferhat ile Şirin fragman videosu 6 Aralık 2019 Cuma günü ekranda olacak bölümde yaşanacakları gösterdi. Hesaplaşmanın başlayacağı haftada oldukça önemli olaylar olacak. İşte Ferhat ile Şirin 3. bölüm fragmanı ve gelecek bölümün özeti…

FERHAT İLE ŞİRİN FRAGMAN VİDEOSU

FERHAT İLE ŞİRİN 3. BÖLÜM ÖZETİ

Ferhat ile Banu’nun yakınlaştığını gören Şirin zor günler geçirmektedir. Diğer taraftan Ferhat ise annesini bulma umuduyla Banu’ya daha da yakınlaşır. Artık herkes için hesaplaşma vakti geldiğinde Ferhat, zor bir kararın eşiğine gelecek, aşkıyla annesini bulma umudu arasında bir seçim yapmak zorunda kalacaktır.

FERHAT İLE ŞİRİN SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Geçmişin izini süren Ferhat’ın, ailesi hakkında öğrendiği gerçekler onu geri dönüşü olmayan bir yola sokar. Ferhat daha fazlasını öğrenmek ve annesini bulmak için her şeyi göze almıştır artık. Salim ise Ferhat için endişelidir ve onu bu amacından vaz geçirmeye çalışır. Fakat Ferhat annesini bulma konusunda kararlıdır. Bu yolda karşılaştığı her şeyin Şirin ile aralarındaki aşkı imkânsız hale getirebileceğini fark eden Ferhat’ı zor bir seçim beklemektedir. Diğer yandan Ferhat’ın annesini bulmak için attığı her adım onu Banu’ya götürmektedir.

 

Beşiktaş’a sözleşme mesajıBize transfer yapamazsınız dediCenk Tosun için fiyat soran tek takım

Share

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here