Fenerbahçe’den Ç.Rizespor-G.Saray Maçı Sonrası Flaş Karar

0
6
Fenerbahçe'den Ç.Rizespor-G.Saray Maçı Sonrası Flaş Karar
Fenerbahçe'den Ç.Rizespor-G.Saray Maçı Sonrası Flaş Karar

Tarihinin en kötü sezonunu geçirmekte olan Fenerbahçe, çok tartışmalı hakem kararlarına karşı mümkün olduğunca sessiz kalmaya çalışıyordu. Ancak Çaykur Rizespor – Galatasaray karşılaşmasındaki tartışmalı kararlar sonrasında sarı-lacivertliler taarruza geçti.

YÖNETİM YUMRUĞUNU MASAYA VURACAK

Türkiye Gazetesi’nde yer alan habere göre; Başkan Ali Koç ve yardımcısı Semih Özsoy’un ardından teknik direktör Ersun Yanal da zehir zemberek açıklamalarda bulundu. Fenerbahçe cephesi bundan sonra en ufak bir hakem hatası yaşanması halinde seslerini yükseltme kararı aldı. Kaos ortamını körüklememek adına korumaya çalıştıkları sessizliğin Fenerbahçe’ye zarar vermeye başladığını düşünen yönetim bundan sonra yumruğunu masaya vuracak.

AYRICALIK DEĞİL ADALET

İlk adım, hakem hatalarından yakınan ve adil yönetim isteyen kulüpleri bir araya getirmek olacak. 1 Haziran’da gerçekleştirilecek olan TFF başkanlık seçimleri için Başkan Ali Koç ve ekibi yoğun mesai yapacak. Adil bir düzen oluşturacak ve Türk futbolunu ileriye taşıyacak bir başkan seçilmesi için temaslarda bulunacak olan sarı-lacivertliler adalet arayışını her platforma taşıyacak.

Fenerbahçe’nin bu yoldaki sloganı ise, “Biz ayrıcalık istemiyoruz, adalet istiyoruz” olacak. Koç, Akhisar maçı sonrasında “Türk futbolunun içindeki aktörlerin hepsi temizlenmeli” ifadelerini kullanmıştı.

Cem Yılmaz’dan Volkan Demirel’e: Kaptan Ne Yaptın Ya!

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Tribünlerde Söylenen “Her Şey Çok Güzel Olacak” Tezahüratlarına TepkiYou may also like

Share

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here