Fenerbahçe, üyelerinden 50 TL’lik aidata ek olarak 500 TL bağış istedi

0
Fenerbahçe, üyelerinden 50 TL'lik aidata ek olarak 500 TL bağış istedi
Fenerbahçe, üyelerinden 50 TL'lik aidata ek olarak 500 TL bağış istedi

Fenerbahçe ligde şampiyonluk hedefliyor ama kulübün içinde bulunduğu ağır borç yükü, işleri içinden çıkılmaz bir hale getirdi. Fenerbahçe Kulübü, dün kongre üyelerine SMS göndererek bağış istedi.

Mesajda, “Siz değerli Fenerbahçelilerden beklentimiz, mevcut aidat tutarı 50 TL’ye ilave olarak 500 TL ve üzeri bir tutarda kulübümüze katkı payı olarak destek olmanızdır” yazıyordu. Ancak mesajın devamındaki ifadeler adeta bazı şeylerin itirafı niteliğindeydi.

“İMKANLARINIZ ÖLÇÜSÜNDE DESTEK BEKLİYORUZ”

Fenerbahçe’nin resmi SMS’inde, “Mali sorunlarımızın yüksek boyutu, gerçekçi bir çözüm bulabilmemizi ne yazık ki mümkün kılmıyor. Yeni yılda siz değerli üyelerimizin bu çabamıza kendi imkanlarımız ölçüsünde destek olmanızı bekliyoruz” denildi.

BİLGİLER SIZDIRILDI

Yönetim, maddi sıkıntıyla ilgili, “Gerçekçi bir çözüm” bulamadığını resmen ilan etti. Bu arada F.Bahçe’nin harcama limitlerini aştığıyla ilgili iddiaya karşı yaptığı açıklama da oldukça ilgi çekiciydi.

Sarı-Lacivertliler, “Süreci manipüle etme amacı taşıdığını düşündüğümüz harcama limitleriyle ilgili bazı bilgilerin dışarıya, özellikle bu dönemde sızdırılmasını son derece manidar karşıladığımızı belirtmek isteriz. TFF’yle görüşmeler devam etmektedir” duyurusunu yaptı. İddialarla ilgili bir yalanlama yapılmadı.

(Akşam)Share

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here