Fenerbahçe Josef de Souza Transferini Resmen Açıkladı

0
4
Fenerbahçe Josef de Souza Transferini Resmen Açıkladı
Fenerbahçe Josef de Souza Transferini Resmen Açıkladı

Fenerbahçe Kulübü, Josef de Souza’nın Al Ahli’ye transferi için Suudi Arabistan ekibiyle anlaşmaya varıldığını duyurdu.

Yapılan açıklamada ilk teklifin reddedildiğine dikkat çekilirken, sonrasında ikinci teklif üzerine yapılan değerlendirme doğrultusunda transferin noktalandığı ifade edildi.

Sarı-lacivertlilerin Brezilyalı futbolcu için 12,5 milyon Euro bonservis bedeli alması bekleniyor.

FENERBAHÇE KULÜBÜ’NDEN YAPILAN AÇIKLAMA YAPILDI

“Futbolcumuz Josef de Souza, Suudi Arabistan kulübü Al Ahli SC ile kulübümüzün yaptığı anlaşmanın ardından gereken görüşmeyi yapmış ve transfer için mutabakata varmıştır.

Bilindiği üzere, Al Ahli kulübünün, Josef de Souza için kulübümüze ilettiği ilk teklif, kulübümüz tarafından kabul edilmemiş ve basında çıkan teklifin kabul edildiğine yönelik haberlere istinaden gerekli bilgilendirme kamuoyuna dün yapılmıştı.

“KULÜBÜMÜZÜN YÜKSEK MENFAATLERİ DÜŞÜNÜLMÜŞTÜR”

Sonrasında Al Ahli kulübünden gelen ikinci teklif üzerine transfer stratejilerimiz doğrultusunda, kulübümüzün yüksek menfaatleri düşünülerekgereken görüşmeler başlatılmıştır.

Bu bağlamda; futbolcunun sözleşmesinin 10 ay sonra sona erecek olması ve önümüzdeki 4.ay itibariyle istediği kulüple görüşme ve bonservissiz anlaşma şansının olduğu düşünülerek hareket edilmiştir. Josef De Souza da Fenerbahçe’ye olan bağlılığını göstermiş ve tüm bu bakış açısı doğrultusunda Fenerbahçe’mizin anlaştığı kulüp ile görüşmeleri tamamlayarak imzayı atmıştır.

“JOSEF’E KARİYERİNDE BAŞARILAR DİLERİZ”

Josef’e Fenerbahçemize olan tüm hizmetlerinden dolayı en içten şekilde teşekkür eder, bundan sonraki kariyerinde kendisine sonsuz başarılar dileriz.”You may also like

Share

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here