Evlenirken “Evet” Dediğiniz Anda Kabul Ettiğiniz Maddeler!

0
Evlenirken evet dediğinizde kabul ettiğiniz 8 madde!
Evlenirken evet dediğinizde kabul ettiğiniz 8 madde!

 

Bir ömrü partnerinizle paylaşmak ve onunla her türlü zorlukta birbirinize “Evet!” diye söz verdiğinizde kabul ettiğiniz 8 şey daha var!

 

 ➡ ÖNEMSİYORUM…

Partnerinizi her zaman önemsemeyi unutmayın ilgisizlik evliliğin temelin oluşturan en önemli şey! Bu sadece kadınlara yönelik değil aynı zamanda erkekler için de geçerliliği bulunmaktadır. “Evet!” derken bu konuya da onaylamış bulunuyorsunuz. İlerleyen süreçlerde yok ben görmedim duymadım diyenin vay haline!

ekran-resmi-2018-06-05-11-K72B.png

 

 ➡ HER ŞEYİN EN İYİSİ!

Her şeyin en iyisi için birbirinize destek olmak! Bir hayatı paylaştığınız partneriniz sizin için veya siz onun için her zaman en iyisini istemek zorundasınız. Onun başarısını her zaman desteklemeli ve en iyisine ulaşmasına yardımcı olmaktır. 

ekran-resmi-2018-06-05-11-wk0j.png

 

 ➡ HER ZAMAN İYİ BİR TAKIM OLMAK!

Mesela bir ortamda pot kırdınız sizi anında u dönüşü yapmanıza yardımcı olacak iyi bir takım arkadaşı olmuş olacaksınız. 

ekran-resmi-2018-06-05-11-yWxR.png

 

 ➡ YERİ GELDİĞİNDE AĞLAYACAK BİR OMUZ…

İlişkilerde her zaman erkek güçlüdür diye bir şey yok! Yeri geldiğinde birbirinizin omzunda ağlayacak ve birbirinize destek olacaksınız. Evlilik dediğimiz müessese de aynı zamanda bu madde mutlu bir birlikteliğin temelini oluşturmaktadır.

ekran-resmi-2018-06-05-11-8nVt.png

 

 ➡ UNUTMAYIN HAYAT MÜŞTEREKTİR!

Bir hayatı bir ömür paylaşacağınız kişi: aşkınız, sevgiliniz, dert ortağınız her şeyiniz… Ortak bir yaşam alanı kuracaksınız. Yeri gelecek kararları beraber verecek ve planlayacaksınız. 

ekran-resmi-2018-06-05-11-NGBm.png

 

 ➡ RUH EŞİ OLMAK

Evlendiğiniz kişi: bir hayata “Evet!” dediğiniz kişi; aynı zamanda sizin ruh eşinizdir. Aynaya baktığınızda aynı zamanda sizi yansıtmalı! Evet dediğinizde ruh eşinizi de onaylamış oluyorsunuz.

ekran-resmi-2018-06-05-11-Jbaq.png

 

 ➡ İYİ GÜNDE KÖTÜ GÜNDE…

Evet dediğiniz kişi her zaman iyi günde kötü günde size destek ve her zaman yanınızda olmalıdır! Tabi ki bu durumda aynı şey sizin içinde geçerlidir. Her konuda her yerde birbirinizin yanında olacağınıza söz veriyorsunuz.

ekran-resmi-2018-06-05-11-5Hz0.png

 

 ➡ SAYGI DUYUYORUM…

Karşılıklı olarak birbirinizin fikirlerine, plan ve programlarına saygı duymaya “Evet!” diyorsunuz! Unutmayın aksi durumda kavga gürültü evliliğinizi yıpratır.

ekran-resmi-2018-06-05-11-81sy.png
Share

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here