Eski Beşiktaşlı Fernandes’in Menajeri, Galatasaray’la Görüştü

0
7
Eski Beşiktaşlı Fernandes'in Menajeri, Galatasaray'la Görüştü
Eski Beşiktaşlı Fernandes'in Menajeri, Galatasaray'la Görüştü

Galatasaray’da son dönemde yaşananlar, kadrodaki eksikler nedeniyle ara transferde yeni isimlerin takıma katılabileceği söylentileri üzerine menajerler harekete geçti. Sarı-kırmızılıları iyi bir pazar olarak gören futbolcu temsilcileri sarı-kırmızılıların kapısını çalmaya başladı.

Cim-Bom’a önerilen isimlerden biri de Manuel Fernandes… Beşiktaş’ta iyi bir performans ortaya koyan ancak parasal nedenlerle Lokomotiv Moskova’yı tercih eden Portekizli futbolcunun menajeri Paulo Barbosa’nın, 32 yaşındaki oyuncuyu sarı-kırmızılılara teklif ettiği öğrenildi.

ARA TRANSFER DÖNEMİNDE GALATASARAYLI OLABİLİR

Lokomotiv Moskova ile sözleşmesi 2019 Haziran’ında sona erecek olan Fernandes’in, ara transfer döneminde Galatasaray’a gelebileceği bildirildi. 10 numara pozisyonda Belhanda’dan istediği verimi alamayan sarı-kırmızılıların yıldız oyuncuya yeşil ışık yakabileceği dile getirildi.

Fernandes’in Menajeri Barbosa, “Şu an kasım ayındayız. Devre arasına kadar biraz daha zaman var. Yeni bir kulüp mü bulacağız? FIFA kurallarına göre aralıktan sonra böyle bir hakkımız var. Bizim bazı taleplerimiz vardı, eğer eski teklifi tekrarlarlarsa bunu kabul etmeyeceğiz” demişti.

GALATASARAY HENÜZ YANIT VERMEDİ

Galatasaray ise bu teklif karşısında olumlu ya da olumsuz bir yanıt vermedi. İlk olarak takımdaki bazı isimleri satarak UEFA Finansal Fair Play sarmalından kurtulmak isteyen Galatasaray Yönetimi, Maicon, Feghouli, Belhanda gibi futbolcuları satabilirse ara transfere yön verebilecek.You may also like

Share

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here