Eski Basketbolcu İsmet Badem’in Ölümü Türk Spor Camiasını Yasa Boğdu

0
6
Eski Basketbolcu İsmet Badem'in Ölümü Türk Spor Camiasını Yasa Boğdu
Eski Basketbolcu İsmet Badem'in Ölümü Türk Spor Camiasını Yasa Boğdu

Türkiye Basketbol Federasyonu ve Türkiye Futbol Federasyonu ile Beşiktaş, Galatasaray, Fenerbahçe kulüpleri, Türk basketbolunun duayen isimlerinden İsmet Badem’in vefatı dolayısıyla başsağlığı mesajı yayınladı.

Türkiye Basketbol Federasyonu’nun internet sitesinden yayınlanan mesajda, “Aktif basketbolculuğu döneminde Samsunspor, Beşiktaş ve Fenerbahçe formaları giyen, parkelere veda ettikten sonra basketboldan hiç kopmayan ve hem yorumcu hem de köşe yazarı olarak Türk basketboluna emek vermeyi sürdüren İsmet Badem’in vefatını derin bir üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz. Türkiye Basketbol Federasyonu olarak İsmet Badem’e Allah’tan rahmet, ailesi, yakınlarına ve basketbol camiasına başsağlığı dileriz.” denildi.

Türkiye Futbol Federasyonu’nun internet sitesinden yayınlanan mesajda, “Basketbol dünyasının duayen isimlerinden İsmet Badem’in trafik kazası sonucu vefat ettiğini derin bir üzüntü ile öğrenmiş bulunuyoruz. İsmet Badem’e Allah’tan rahmet; ailesi, sevenleri ve basketbol camiasına başsağlığı dileriz.” denildi.

Beşiktaş Kulübünün yayınladığı mesajda, “Türk basketbolunun duayen isimlerinden İsmet Badem’in trafik kazası sonucu hayatını kaybettiğini derin bir üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız. Merhuma Allah’tan rahmet, ailesine, yakınlarına, sevenlerine ve basketbol camiasına başsağlığı dileriz.” ifadeleri kullanıldı.

Galatasaray Kulübünün mesajında, “Türk basketbolunun duayen isimlerinden İsmet Badem’in vefatını derin bir üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz. Merhum İsmet Badem’e Allah’tan rahmet, ailesine, yakınlarına ve spor camiasına başsağlığı dileklerimizi sunarız.” ifadelerine yer verildi.

Fenerbahçe Kulübünün internet sitesinde yayınlanan mesajda ise şunlar kaydedildi:

” Çanakkale’nin Çan ilçesinde trafik kazası geçiren Türk basketbolunun değerli ismi İsmet Badem’in hayatını kaybettiğini derin bir üzüntü ile öğrenmiş bulunmaktayız. 1976-77 sezonunda formamızı terletmiş olan merhum İsmet Badem’e Allah’tan rahmet, ailesine, sevenlerine ve Türk spor camiasına başsağlığı dileriz.”

Türk Basketbolunun Efsane İsmi İsmet Badem’in Son Görüntüleri Ortaya Çıktı

Türk Basketbolunun Efsane İsmi İsmet Badem Trafik Kazasında Hayatını Kaybetti!You may also like

Share

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here