Eşi ve çocukluk arkadaşını öldüren şüpheli, bir kişiyi daha vurdu

0
Eşi ve çocukluk arkadaşını öldüren şüpheli, bir kişiyi daha vurdu
Eşi ve çocukluk arkadaşını öldüren şüpheli, bir kişiyi daha vurdu

Arnavutköy’de bir kişi, çalıştırdığı iş yerinde silahla vurularak yaralandı. Yaralı kişi ambulansla hastaneye kaldırılırken saldırgan yaya olarak olay yerinden kaçtı. Yapılan araştırmada saldırganın 6 ay önce eşi ve arkadaşını Arnavutköy’de ormanlık alanda silahla öldürdükten sonra kayıplara karışan şüpheli olduğu tespit edildi.

Son dakika: Türk edebiyatının usta kalemi Adalet Ağaoğlu, 91 yaşında hayatını kaybetti
Son dakika: Rize’deki sel felaketinden üst üste acı haberler: 2 ölü
427 mülki idare amirinin görev yeri değişti

İKİ BACAĞINDAN VURULDU

Arnavutköy Anadolu Mahallesi Beyder Sokakta gerçekleşen olayda; Muhittin Çiçek iş yerinde çalıştığı sırada silahla vurularak yaralandı. Her iki bacağına isabet eden mermilerle yaralanan Muhittin Çiçek’in yardımına, iş yerindeki arkadaşları koştu. Saldırgan kaçarak izini kaybettirdi. Bildirilmesi üzerine olay yerine sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Sağlık ekipleri, ilk müdahalesinin ardından Muhittin Çiçek’i Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı.

ŞÜPHELİ, 6 AY ÖNCE DE EŞİNİ VE ARKADAŞINI VURMUŞ

Polis tarafından yapılan araştırmada saldırganın, yaklaşık 6 ay önce eşi A.Y. ile çocukluk arkadaşı Murat O.’yu öldürdükten sonra kayıplara karışan İ.Y. olduğu tespit edildi. Polis, İ.Y.’yi yakalamak için çalışmalarını sürdürüyor.Share

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here