Ertuğrul Sağlam, Eskişehirspor’un Transfer Yasağının Kalkması İçin Gerekli İmzayı Verdi

0
4
Ertuğrul Sağlam, Eskişehirspor'un Transfer Yasağının Kalkması İçin Gerekli İmzayı Verdi
Ertuğrul Sağlam, Eskişehirspor'un Transfer Yasağının Kalkması İçin Gerekli İmzayı Verdi

Eskişehirspor’dan alacağı bulunan Ertuğrul Sağlam, kulübün yaşadığı zorlukları göz önünde bulundurarak kulübün transfer yapabilmesi için gerekli imzayı verdiğini duyurdu.

Borçlar nedeniyle devre arasında transfer yapamayan Eskişehirspor, bu sezon da yeni transferlerine lisans çıkaramadı. Oynayamayan yeni transferler idmana çıkmazken, Eskişehir’deki atanmış, seçilmiş ve iş adamlarından herhangi bir destek verilmedi.

MÜJDELİ HABER ERTUĞRUL SAĞLAM’DAN GELDİ

3 haftadır U-21 takımı ile lig maçlarına çıkmak zorunda kalan Eskişehirspor, yasakların kaldırılması için bir çok girişimde bulundu. Alacaklılar UEFA ve TFF’ye yaptıkları şikayetleri geri çekmezken, Eskişehirspor’a müjdeli haber Ertuğrul Sağlam’dan geldi.

ERTUĞRUL SAĞLAM TRANSFER YASAĞININ KALKMASI İÇİN GEREKLİ İMZAYI VERDİ

Transfer yasağının kalkması için gerekli imzayı verdiğini sosyal medyasından açıklayan Ertuğrul Sağlam, “Geçtiğimiz yıllarda 1,5 sezon teknik direktörlüğünü yaptığım Türk futbolunun köklü kulüplerinden Eskişehirspor’un transfer yasağının kalkması adına gereken imzayı verdiğimi belirterek, diğer arkadaşlarıma da çağrıda bulunuyorum. Geçmişi ve camiasıyla büyük bir değer olan Eskişehirspor’un daha güzel günlere ulaşması ve varlığını sürdürebilmesi için gereken destek ortamının bir an önce oluşması adına herkes elinden geleni ortaya koymalıdır” ifadelerine yer verdi.

“ERTUĞRUL SAĞLAM BÜYÜK VEFA ÖRNEĞİ GÖSTERMİŞTİR”

Ertuğrul Sağlam’ın sosyal medyadan yaptığı bu açıklamaların ardından Eskişehirspor Resmi İnternet Sitesinden teşekkür mesajı yayınlandı. Mesajda Ertuğrul Sağlam’ın bir vefa örneği gösterdiğine dikkat çekilerek, “Eski Teknik Direktörümüz Ertuğrul Sağlam kulübümüzün yaşadığı zor günlerde büyük bir vefa örneği göstererek muvafakat belgesi vermiştir. Ertuğrul Sağlam Hocamıza gösterdiği bu örnek davranışından dolayı teşekkür ediyoruz.

“ERTUĞRUL SAĞLAM’A FUTBOL HAYATINDA BAŞARILAR DİLERİZ”

Türk futbolunun bir aile olduğunu gösteren bu kadirşinas yaklaşımın Eskişehirspor’da görev almış bütün futbolcu ve teknik adamlarımıza örnek olmasını arzu eder, sayın hocamız Ertuğrul Sağlam’a futbol hayatında başarılar dileriz” denildi.You may also like

Share

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here