Erkeklerin Kadınlarda Beğendiği Şeyler Şaşırtıyor…

0
Erkeklerin bayanlarda beğendikleri seyler donakaltıyor!
Erkeklerin bayanlarda beğendikleri seyler donakaltıyor!

Erkeklerin kadınlarda beğendikleri özellikler neler? Erkekler kadınlarda en çok neyi beğeniyor? Partneriniz zaman zaman siz süslenirken veya rastgele bir iş yaparken sizi bir kenara çekilip izlemeye başlıyorsa ve siz bu gidişata ‘Hey ne yapıyorsun, neden bana öyle bakıyorsun’ gibi anlara bir cinsli anlam veremiyorsanız biz sebebini sizin için inceledik! Gerçeğinde sizin önem vermediğiniz ve es geçtiğiniz o anlar erkekler için çok ehemmiyetli olabiliyor. Neden mi? o halde haberimizi okumaya devam edebilirsiniz…

DIŞARI ÇIKACAKSINIZ VE SİZ SÜSLENİRKEN…

Partneriniz sizi dışarı çıkarmak istiyor ve siz büyük bir şehvetle hazırlanırken bir kenara çekilip sizi detaylı bir biçimde araştırıp yaptığınız makyajı ya da küpenizi takarken izliyorsa bu gidişat erkeklerin genelinde dikkat çekici bir hal alıyor ve bu gidişatı izlemekten haz alıyorlar.

BİR KADINDAN ÖVGÜ ALMAK!

Her ne kadar kulağa Aman canım bu benlik tatmininden başka bir şey değil!’ dedirtse de erkekler bir bayandan ‘Çok güzel görünüyorsun’ veya ‘çok yakışıklısın’ gibi tümceler dinlemekten çok hoşlanırlar. Sizin için benlik tatmini gibi görünen hadise gerçeğinde onlar için paha biçilemez bir duygu unutmayın! Bu stil tümceleri her zaman olmasa dahi ara gizeme söylemekte fayda var!

SESSİZLİK!

Her ne kadar biz kadınlar sevgilisinin yanında ya da yeni başlayan bir ilişki zamanlarında suskun kalmayı tercih ediyorsa bu gidişat onları sıktığı, mutsuz olduğunu veya çok mutlu olduğunu ifade etmez! Erkekler yalnızca bu gidişatın tadını almak istedikleri ve sevincini çıkarmak istedikleri için suskunluğu tercih ediyor. Eğer ki partneriniz karşınızda anormal olmayan bir tavır dışında sessizliğine gözetiyorsa bu madde aklınıza gelsin.

TİYE ALINMAMAK!

Ailevi veya iş yaşamınızla ile alakalı bir mesele yaşıyorsunuz bu noktada partnerinizle oturup meseleleriniz hakkında konuştuğunuzda size birlikte yapabileceğiniz tekliflerde bulunuyorsa bu vaziyette sizin kendinizi iyi hissedip yanınızda olduğunu hissetseniz dahi bu vaziyette partneriniz de size önerdiği teklifler karşısında onu ciddiye aldığınızı ve bu teklifler karşısında tepki vermenizi isteyecektir. Bu gidişatlarda teklifine karşılık verdiğinizde ona güvendiğinizi hissetirmenin partnerinizinde iyi sezmesine neden olacaktır.

Share

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here