Ergin Ataman: Ali Koç’un Bana Özür Borcu Var

0
Ergin Ataman: Ali Koç'un Bana Özür Borcu Var
Ergin Ataman: Ali Koç'un Bana Özür Borcu Var

THY Avrupa Liginde finalde CSKA Moskova’ya yenilerek ikinci olan Anadolu Efes’in başantrenörü Ergin Ataman, ” Türkiye’yi, Türk bayrağını en iyi şekilde temsil ettik.” dedi.

CSKA Moskova maçının ardından gazetecilere açıklama yapan Ataman, “Takımım müthiş bir mücadele ortaya koydu. Sezon boyunca ortaya koyduğumuz ve bizi buraya kadar getiren karakteri bu akşam da yansıttık. Ama rakip çok dişli çıktı ve özellikle hücumda müthiş bir oyun oynadı. Bu bizim direncimizi çok kırdı.” ifadelerini kullandı.

Karşılaşmanın son dakikasına kadar mücadeleyi bırakmadıklarını vurgulayan Ataman, “Geri düştük, öne çıktık ve daha da öne çıkacağımız pozisyonlarda sayı üretemedik. Ama Türkiye’yi, Türk bayrağını en iyi şekilde temsil ettik. Bize destek veren bize inanan bütün Türk halkına buradan teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu.

CSKA Moskova takımını tebrik ettiğini kaydeden Ataman, “Mükemmel hücum ettiler. İnanılmaz 3’lük istatistikleri var. Agresif savunma yaptık, maçı kırma fırsatı da yakaladık ama hücum olarak başarılı olamamamızdan dolayı maçı kaybettik. Takımımla gurur duyuyorum.” dedi.

Ergin Ataman Çılgına Döndü, Ali Koç Araya Girdi

Share

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here