Emre Altuğ’un İflas Eden Mekanından Parasını Alamayan Popçu Deha, Mahkeme Yolunu Tuttu

0
8
Emre Altuğ'un İflas Eden Mekanından Parasını Alamayan Popçu Deha, Mahkeme Yolunu Tuttu
Emre Altuğ'un İflas Eden Mekanından Parasını Alamayan Popçu Deha, Mahkeme Yolunu Tuttu

Yeniasır’da yer alan habere göre 15 Haziran’da Deniz Seki konseriyle kapılarını açan ve bugüne kadar pek çok sanatçıyı sahnesine konuk eden Emre Altuğ’un ortağı olduğu Alaçatı Gazino Sako, müzisyenlere ve çalışanlarına olan borcu nedeniyle kepenk kapattı.

İFLASIN İLK SİNYALİNİ POPÇU DEHA VERDİ

Konserleri maddi zorluklardan dolayı iptal eden ünlü mekan, yaz sonuna kadar da program gerçekleştirmeyeceğinin sinyalini verdi. Popçu Emre Altuğ, Eser Özcan ve Kaan Dağdelen ortaklığında faaliyet gösteren işletme hakkında ilk fire popçu Deha Bilimlier’den geldi. Bu yaz birkaç kez Sako’da konser veren Deha, kendi Instagram sayfasında konuyla ilgili sorunu dile getiren bir yazı paylaştı.

“MEKAN SANATÇI AVINA ÇIKMIŞ”

Bilimlier, “Verilen sözler tutulmayıp, konser ödemelerini zamanında yatırmayan, Çeşme Alaçatı’da adeta sanatçı avına çıkmış Gazino Sako adlı mekan ile anlaşmamız sona ermiştir! Ben ve benim gibi olup da söyleyemeyen birçok sanatçı dostum adına da bu bilgilendirmeyi yapıyorum!

Bu piyasaya çok yeni girdikleri için bu devranın bu şekilde döneceğini zanneden bu işletmeye avukatım aracılığı ile ayrıca hukuki süreç de başlatıyoruz” diye yazdı.

İŞADAMLARINDAN SPONSORLUK ADI ALTINDA PARA İSTENİYOR

Zehir zemberek açıklamalarına bir not daha ekleyen Bilimlier, sayfanın alt kısmına da müzik tesisat sistemi ve otel konaklamalarının da ödenmediğini, halen daha başka sanatçılarla anlaşma yapıldığını, birçok işadamından sponsorluk adı altında para istendiğini yazdı.

 

You may also like

Share

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here