Eda Ece: “Ünlü Olmak İçin Oyuncu Olmadım”

0
Eda Ece: “Namlı olmak için oyuncu olmadım”
Eda Ece: “Namlı olmak için oyuncu olmadım”

Son olarak Görümce filmi ile beyaz perdede boy gösteren Eda Ece’den açıklamalar var bu içeriğimizde…

Şimdilerde ise Yasak Elma dizisinde Yıldız karakterine hayat veren Eda Ece şöyle konuştu: “Aslında göz önünde olmak için yapmıyorum bu işi. Ben tiyatro okudum, tiyatroyu da ünlü olmak için yapmadım hiçbir zaman.”

“Ben hikayelerden hoşlanıyorum. Okuyun bana, sabaha kadar dinlerim hikayeleri. Başka insanların öyküleri benim için çok ilgi çekici zira. İş olarak bunu canlandırmak da haliyle bana çok anlamlı geliyor.”

“Tiyatroda kalsam belki de ünlü olmazdım, televizyona bir iş yapınca ister istemez ünlü oluyorsun. Ünlü olmak gerçeğinde yaptığım işin yanında gelen bir vaziyet başka bir deyişle ben ünlü olmak için oyuncu olmadım, oyuncu olduğum için ünlü oldum.”

Eda Ece, ”28 gibi hissediyor musunuz?” sorusuna ise şu yanıtı verdi: ”İki ablam var benim, 8 ve 10 yaş büyük benden. Babam da yaşını almış sayılır biraz. Ailede aklı başında ve olgun bir enerji içinde geliştiğim için herhalde, bu vaziyet beni hayata kafa olarak azıcık önden başlattı. Aynı zamanda ilgi odağı olarak büyüdüm ve hiç öz güven problemi yaşamadım.”

”Fazla dışa dönük bir çocuktum ben, ama şu anda öyle değilim. Beğendiğim insanlara çok sıcağım ama dışarıdan üçüncü bir şahıs beni soğuk olarak tasvirler. Küçükken bu hiç böyle değildi. Yabancılara karşı da son derece dışa dönük ve hareketli bir çocuktum.”

Share

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here