Ece Seçkin, Güney Afrika’da Evlilik Teklifi Aldığı Pilot Sevgilisi İle Nişanlandı

0
17
Ece Seçkin, Güney Afrika'da Evlilik Teklifi Aldığı Pilot Sevgilisi İle Nişanlandı
Ece Seçkin, Güney Afrika'da Evlilik Teklifi Aldığı Pilot Sevgilisi İle Nişanlandı

Şarkıcı Ece Seçkin Güney Afrika’da klip çekimi sırasında evlilik teklifi aldığı sevgilisiÇağrı Terlemez ile evliliğe ilk adımını attı. Evlilik teklifi aldığında Eylül ayında nişan olacağını söyleyen genç şarkıcı, isteme ve nişanı bir arada yaptı. Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Ece Seçkin nişanına ait ilk kareyi paylaştı.

SÖZ VE KIZ İSTEMEDEN KARELER PAYLAŞTI

Ece Seçkin, isteme, söz ve nişanını Beylikdüzü’nde bulunan evinde aynı gün yaptı. İnstagram hesabından nişanıyla ilgili paylaşımlar yapan Ece Seçkin, söz ve isteme ile alakalı espirili paylaşımlar da yaptı. Oldukça heyecanlı olan genç şarkıcının, yüzükler takıldıktan sonraki mutluluğu ise gözlerinden okunuyordu.

“HER AYIN 15’İBENİM İÇİN UĞURLU OLMUŞTUR”

Sevilen sanatçı Ece Seçkin, Nişan töreni ile ilgili heyecanını; “Bugün çok heyecanlıyım. Evlilik yolunda ilk adımı atıyorum şu an da. Kendime ve Çağrı’ya mutluluklar diliyorum. Bütün ailem, sevdiklerim yanımda. Konser yoğunluğumdan dolayı uzun zaman sonra tüm aileyi burada görmek çok güzel. Her ayın 15’i benim için her zaman uğurlu olmuştur. Her şey hayal ettiğimden daha da güzel oldu.” sözleriyle dile getirdi.

İşte Ece Seçkin’in nişanından önceki kareler;You may also like

Share

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here