Ebru Polat’ın Paylaşımını Takipçileri İltifat Yağmuruna Tuttu

0
15
Ebru Polat'ın Paylaşımını Takipçileri İltifat Yağmuruna Tuttu
Ebru Polat'ın Paylaşımını Takipçileri İltifat Yağmuruna Tuttu

Instagram hesabından yaptığı paylaşımlarla ve eğlenceli şarkılarıyla gündemden düşmeyen Ebru Polat, beyaz elbiseli fotoğrafıyla takipçilerinden tam not aldı. Polat paylaşımına “Bu gece jüri olarak en güzel kız ve en yakışıklı erkeği seçicem” notunu yazdı.

“EN GÜZEL KIZ SEÇİLMİŞ BENCE İKİNCİ KİM?”

Ebru Polat’ın beyaz elbiseli fotoğrafına yorum yapan takipçileri, “En güzel kız seçilmiş bence ikinci kim?” yorumunu yaptı. Başka bir takipçisi ise, “Bence sen harikasın da kostüm ondan öyle gözüküyor.” dedi.

EBRU POLAT KİMDİR?

Aslen İzmirli olan Ebru Polat, 1 Haziran 1983 tarihinde dünyaya geldi. Doğu Akdeniz Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ni bitirdikten sonra bir süre avukatlık yapan Ebru Polat, psikoloji bölümünde master yapacağı sırada hayatını tamamen değiştirecek bir karar aldı ve müzik kariyerine başladı.

Müzik kariyeri için Londra’yı seçen Ebru Polat, Royal Akademi’de müzik eğitimi aldı. Türkiye’ye döndükten sonra da ilk albümü olan Çetin Ceviz’i piyasaya çıkarttı. İlk albümü ardından “Çok Geç” albümünü sevenleri ile buluşturan güzel şarkıcı, son olarak 2009 yılında Kalp Ayazı’nı çıkarttı. Albümlerinde Sezen Aksu bestelerine de yer veren Ebru Polat, sanatçının eski şarkılarına kattığı özgün yorumla dikkatleri çekti. Gene bir Sezen Aksu bestesi olan Seni Yerler’e çektiği klip çok beğenilen genç sanatçıya hayranları Seni Yerler Ebru lakabını taktı.

 

You may also like

Share

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here