Demet Özdemir’den Güneş Gözlüklü Havalı Paylaşım!

0
Demet Özdemir'den Güneş Gözlüklü Havalı Paylaşım!
Demet Özdemir'den Güneş Gözlüklü Havalı Paylaşım!

Başrolünü üstlendiği Erkenci Kuş dizisiyle gündemden düşmeyen ünlü oyuncu Demet Özdemir, güneş gözlüklü fotoğrafını sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı.

“BU NE ASABİYET KİMİ DÖVMEYE GİDİYORSUNUZ”

Demet Özdemir, sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğrafıyla güneş gözlüklü havalı fotoğrafıyla takipçilerinden tam not aldı. Özdemir’in takipçileri paylaşımı yorum yağmuruna tuttu. Özdemir’in bir takipçisi, “Demet Hanım bu ne asabiyet kimi dövmeye gidiyorsunuz böyle.” yorumunu yaptı. Başka bir takipçisi ise, “Demet Hanım güneş gözlükleriniz ile gerçekten göz karıştırıyorsunuz” yorumunu yaptı.

ERKENCİ KUŞ DİZİSİNİZ KONUSU NEDİR?

Sanem’in, babası Nihat’ın bir bakkal dükkanı vardır. Küçük yaşlardan itibaren her sabah çok erken saatlerde nefes darlığı yaşayan babasının yerine bakkalı açan Sanem, ablası Lale’nin tam tersi doğal, neşeli ve yaşam dolu bir genç kızdır. Sanem, ablasının çalıştığı kadın dergisi Kontes’te eleman arandığını duyunca iş başvusu yapacak ve dizide macera da ondan sonra başlayacak.

Derginin patronu Aziz beyin iki oğlu var; Can ve Emre… Sanem işlerin pek de yolunda gitmediği dergide çalışmaya başladıktan sonra bir anda kendisini ilginç olayların içinde bulacak. Can Yaman’ın canlandıracağı patronun oğlu Can Divit’le arasında tesadüflerle başlayan yakınlaşma olayların yönünü değiştirecek. Son derece maceracı bir ruha sahip olan Can, şehir hayatının küçük hesaplarından uzak doğayı seven sportmen bir gençtir. Bu özellikleri Sanem’le arasında özel bir bağın kurulmasına da neden olacak.

 

Share

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here