Davut Güloğlu’ndan Nihat Doğan Yorumu: Birçok İnsanla Sorun Yaşadı, Dikkatli Düşünmesi Gerekir

0
8
Davut Güloğlu'ndan Nihat Doğan Yorumu: Birçok İnsanla Sorun Yaşadı, Dikkatli Düşünmesi Gerekir
Davut Güloğlu'ndan Nihat Doğan Yorumu: Birçok İnsanla Sorun Yaşadı, Dikkatli Düşünmesi Gerekir

TEVE’2 yayınlanan 2. Sayfa’ya konuk olan şarkıcı Davut Güloğlu, geçtiğimiz gün iki kız çocuğunu evine alarak alıkoyduğu iddia edilen Nihat hakkında konuştu. Yaşanan olayın doğru olmadığını savunan Güloğlu, Doğan’ın birçok kişiyle sorun yaşadığı için attığı adımları düşünmesi gerektiğini söyledi.

“NİHAT’IN BÖYLE BİR ŞEY YAPTIĞINA İNANMIYORUM”

Canlı yayında konu hakkında konuşan Güloğlu şunları söyledi: “Nihat’ı medyadan tanıyorum. Yüz yüze geldiğimizde fazla konuşmuşluğumuz da yoktur. Ama bu kardeşimizin böyle bir şey yaptığına inanmıyorum. Bekar biri olduğu için konu oldu evli olsa konu olmazdı. Adalet yerini bulmayınca birini suçlamaya hakkım yok ama savunmuyorum da.

“İŞİN İÇİNDE BAŞKA ŞEYLER ARARSAK NORMAL BİR DURUM DEĞİL”

Nihat’ın böyle bir şey yaptığını öğrenirsem yolundan geçmem. Çünkü bunu ona yakıştıramam öyle bir adam değil. Olayda iyi niyet varsa kapının önünden çektirip gönderirim. İşin içinde başka şeyler ararsak normal değil ama niyet ararsak normal. Her şeyi çok kötü düşünen bir duruma geldik onun ne niyetle aldığını biz bilemeyiz onun içinde olan bir durum. Para teklif ettiyse de çocuk olduğu için vermek istemişti. Kötü niyet aramamak lazım.

“BİRÇOK İNSANLA KAVGALI OLDUĞU İÇİN DİKKATLİ OLMASI LAZIM”

Olayda bir gaflet ve yanlışlık var. Nihat’ın bu konularda daha dikkatli olması lazım. Öyle insanlarla bozuşmuş öyle insanlarla kavgalı ki senin yürürken kaldırımlara bile dikkatli basman lazım” dediYou may also like

Share

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here