Cristiano Ronaldo, Paris’e Otel Açma Kararı Aldı

0
Cristiano Ronaldo, Paris'e Otel Açma Kararı Aldı
Cristiano Ronaldo, Paris'e Otel Açma Kararı Aldı

Dünyanın ne çok kazanan sporcuları arasında yer alan Cristiano Ronaldo, ’nın başkenti ’te otel açacak.

Gauche Nehri yakınında inşa edilecek olan dört yıldızlı otelin 53.4 milyon pounda mâl olması bekleniyor. 210 odalı olması beklenen otelin ortaklığında ünlü otel firması Pestana da yer alacak.

Pestana Grubu’nun Fransa’daki 6. oteli olacak ve yatırımın yarısı Cristiano Ronaldo tarafından karşılanacak. Pestana, otelin 2021 yılına hazır olacağını ve “şu anda lisansının ön aşamasında” olduğunu doğruladı.

RONALDO: PARİS HEDEFİ MÜKEMMEL

Proje hakkında konuşan Ronaldo, “Pestana CR7 markasının Paris’te hayata geçirilmesi mükemmel bir fikir. Dünyanın en çok ziyaret edilen şehirlerinden biri ve markanın zarafeti ve sofistike mükemmel uyumunu birleştiren bir hedef” ifadelerini kullandı.

Pestana Hotel Group’un Baş Geliştirme Sorumlusu Jose Roquette ise yaptığı açıklamada, “Dünyanın en iyi turistik yerlerinden birinde Pestana CR7 Lifestyle Hotels’in izlerini görmek onur verici olacak” dedi.Bu Yazıyı Okuyanlar Bunları da Okudu . . .

Share
Web sitemizden yazı kopyalayıp, başka platformlarda yayınlamak telif suçu kapsamında cezalandırılacaktır. Web Sitemize Hoş Geldiniz.Twitter Takip Edilesi Hesaplar >> @tarihnedio , @SerhatOner24

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here