Ceyda Ateş ile Buğra Toplusoy Dünyaevine Girdi

0
Ceyda Ateş ile Buğra Toplusoy Dünyaevine Girdi
Ceyda Ateş ile Buğra Toplusoy Dünyaevine Girdi

Ünlü oyuncu Ceyda Ateş uzun süredir birlikte olduğu Buğra Toplusoy ile Miami’deki evlerinde gerçekleşen törenle evlendi.

KÖPEKLERİNİ SÜSLEMEYİ İHMAL ETMEDİLER

Ceyda Ateş-Buğra Toplusoy çifti, bu mutlu günlerinde köpeklerini de gelin ve damat kıyafetleriyle süslemeyi ihmal etmedi. Damat Buğra Toplusoy’un renkli ayakkabıları ise ilgi çekti.

CEYDA ATEŞ KİMDİR?

Ceyda Ateş, 14 Eylül 1987’de dünyaya geldİ. Eğitimini Barış Manço Kültür Merkezi’nde aldı. “Gurbet Kadını”, “Aşk Oyunu”, “Elveda Rumeli” ve “Cennet Mahallesi” gibi dizilerde rol aldı. 2008 yılında Çılgın Dersane Kampta adlı sinema filminde oynadı. Ayrıca Kavak Yelleri dizisine konuk oyuncu olarak girmiş, daha sonra sezon boyunca rol adı.

Daha sonra “Yer Gök Aşk” adlı dizide konuk oyuncu olarak bir süre rol almıştır. Ardından Adını Feriha Koydum adlı dizide rol almıştır. Adını Feriha Koydum dizisinden 2. sezonun sonunda ayrılmış ve baş rollerini Özgür Çevik’le paylaştığı Evlerden Biri adlı dizide Nursen karakterini canlandırmıştır. Emir’in Yolu adlı televizyon dizisinin 73. bölümünde geri dönmüştür.Share

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here