Canlı yayından beden eğitimi dersi veren hoca İngiltere’de gündem oldu

0
3
Canlı yayından beden eğitimi dersi veren hoca İngiltere'de gündem oldu
Canlı yayından beden eğitimi dersi veren hoca İngiltere'de gündem oldu

İngiltere’de korona virüsünün yayılmasını önlemek amacıyla kafe, restoran, bar, eğlence merkezlerinin kapatılma kararının ardından, halk evden çıkmıyor. Vücut Geliştirme ve Sağlıklı Beslenme Uzmanı Joe Wicks de çareyi evden çıkamayan ama ders almak isteyen öğrencilere canlı yayınla beden eğitimi dersi vermekte buldu. Wicks, haftanın 5 günü yerel saatle 09.00’da canlı yayın yapıyor.

ÖĞRENCİLERE SOSYAL MEDYADAN ULAŞIYOR

Sosyal medya hesabından öğrencilere ulaşan Joe Wicks, “Bu süreçte dışarı çıkamayan ve evinden spor yapmak isteyen öğrenciler için günlük beden eğitimi derslerini kanalım üzerinden gerçekleştireceğim. Bu dönemde yapacağım çalışmalarla bütün ulusun öğretmeni olmak için çaba göstereceğim. Özellikle çocuklar üzerine almış olduğum eğitim ile birlikte her sabah çocuklara özel programlarla onları güne hazırlama, pozitif düşünce ve hayata bakış açılarıyla ilgili çalışmalar gerçekleştireceğim” açıklamasını yaptı.

SON PROJESİ SOSYAL MEDYADA GÜNDEM OLDU

İngiltere’nin en ünlü kişisel antrenör olarak tanınan 33 yaşındaki Joe Wicks aynı zamanda televizyon sunucusu ve yazar. Özellikle televizyon programlarında ve sosyal medya üzerinden yapmış olduğu paylaşımlarla başta İngilizler olmak üzere birçok farklı ülkeden takipçisi bulunan Wicks’in en son projesi ise sosyal medya kanalı üzerinden çocuklar için her sabah yerel saatle 09.00’da güne pozitif ve sağlıklı başlamak için canlı yayınlar gerçekleştiriyor. Joe Wicks’in gerçekleştirdiği bu canlı yayınlar ülkesi İngiltere’de gündem oldu.

Canlı yayından beden eğitimi dersi veren hoca İngiltere'de gündem olduYou may also like

Share

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here