Çakallarla Dans Filminin Ekibi, Galadan Sonra Gittikleri Yemekte 50 Kilo Et Yedi

0
11
Çakallarla Dans Filminin Ekibi, Galadan Sonra Gittikleri Yemekte 50 Kilo Et Yedi
Çakallarla Dans Filminin Ekibi, Galadan Sonra Gittikleri Yemekte 50 Kilo Et Yedi

Filmin başarılı oyuncuları Şevket Çoruh, İlker Ayrık, Murat Akkoyunlu, Didem Balçın, Hande Katipoğlu, Hakan Bilgin, Şebnem Dönmez, Naz Çağla ve Uraz Kaygılaroğlu ‘Çakallarla Dans 5’ özel gösterimine katıldı. Galanın ardından tüm ekip et yemeye gitti.

TİMUR ACAR’IN KENDİSİ YOKTU MASKESİ VARDI

İzmir’de tiyatro gösterisi olduğu için Timur Acar’ı, eşi Eda Özerkan temsil ederken bir set çalışanına Timur Acar’ın kağıttan maskesi takılarak yokluğu giderilmiş oldu. Film ekibi “Timur şu an bizimle değil ama temsilen onu buraya getirttik” sözleriyle esprili anlar yaşadı.

Çakallarla Dans 5 Çekimleri

“KADIKÖY’DE SEMTİMİZDEYİZ’

Filmin yönetmeni Murat Şeker, ‘Çakallarla Dans’ serisinin beşinci filmi için, “Bugüne kadar ‘Çakallarla Dans’ filmlerinin çekimlerini hep Kadıköy ve çevresinde yaptık. Filmimizin oyuncularının bazılarının tiyatroları, ofisleri ya da evleri Kadıköy’de. Bu nedenle ilk özel gösterimi oyuncularımız ve yakınlarıyla Kadıköy’de, semtimizde gerçekleştirdik. Ekip olarak çok heyecanlıyız. Herkesi filmimize bekliyoruz” açıklamasında bulundu.

Yönetmen Murat Şeker

ÖZEL GÖSTERİM SONRASI 50 KİLO ET YEDİLER

Özel gösterim bitiminde film ekibi, Emaar AVM’deki Bedri Usta’da yemek yedi. Kuzu, dana, tavuk, adana ve urfa olmak üzere yaklaşık 50 kilo et yiyen oyuncular, iştahlarıyla dikkat çektiler.

Şevket Çoruh – Murat Akkoyunlu – Didem Balçin – İlker Ayrık – Timur Acar – Hakan BilginYou may also like

Share

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here