Bronzer Nedir? Selütlerde de Mi Kullanılır?

0

Bronzer nasıl kullanılır? Bronzerın kullanım alanları nelerdir? Bronzer nasıl kullanılır? Bronzer kullanma usulleri nelerdir? Bronzer ile selülitler nasıl saklanır? Özellikle son zamanların en gözde makyaj malzemesi olan bronzer yaz aylarında güneşin zararlı tesirlerinden korunmak için yüzümüzü güneşlendirmeyip ancak cildimiz ve yüzümüzdeki renk tonunu biraz da olsa eşitleyebilmek adına kullandığımız vazgeçilmez makyaj malzemeleri arasında yer alıyor! Peki bronzer yalnızca cilt tonunu eşitlemek için mi kullanılır? Gerçeğinde makyaj malzemesi dışında bir çok işlevi olan bronzer… İşte detaylar…

FAR YERİNE KULLANABİLİRSİNİZ

Yaz aylarında yanınızda çok fazla makyaj malzemesi taşımak istemiyor olabilirsiniz. Bu noktada çok renkli büyük far paletlerinizi yanınıza alıp yük etmek yerine bronzerınızı göz kapaklarınıza uygulayıp hem natürel hemde çekici bakışlara sahip olabilirsiniz.

ELMACIK KEMİKLERİNİZİ DAHA ÇEKİCİ GÖSTERMEK İÇİN…

Elmacık kemiklerinizi daha dolgun ve besbellileştirmek için bronzerınızdan uygulayabilirsiniz. Ancak bu operasyonu yaparken tombul bir fırçadan takviye almanızı öneriyoruz. Bu operasyon isediğiniz neticeye erişmek için oldukça tesirli ve ıhzlı olacaktır.

SELÜLİTLERİNİZİ GÖRÜNMEZ HALE GETİREBİLİRSİNİZ

Yaz aylarında her kadının fobili düşü haline gelen selülitlerinizi görünmez hale getirebilmek için size oldukça pratik bir teklifimiz daha var! Bronzerınızı zahmetli olan bölgeye uygulayarak selülitlerinizi görünmez hale getirebilirsiniz. Aynı zamanda hataları saklamada oldukça etkili olan bronzer bedeninizde pürüssüz hoş bir görünüm kazanmanıza destekçi olacaktır.

Share

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here