Bodrum’da sahne alan Seda Sayan, müstakbel gelini Ezgi Eyüboğlu’na övgü yağdırdı

0
Bodrum'da sahne alan Seda Sayan, müstakbel gelini Ezgi Eyüboğlu'na övgü yağdırdı
Bodrum'da sahne alan Seda Sayan, müstakbel gelini Ezgi Eyüboğlu'na övgü yağdırdı

ŞARKICI Seda Sayan, Muğla’nın Bodrum ilçesinde sahne alarak, sevenleriyle buluştu. Sayan’ı izleyenler arasında oğlu Oğulcan Engin ile kız arkadaşı Ezgi Eyüboğlu da vardı. Sayan, şarkı arasında Eyüboğlu’na, “Maşallah, çok güzel ve tatlısın” dedi.

Bodrum Belediye Başkanı’ndan 370 liralık dönere eleştiri: Benim de kesem yetmez
Aracında 14 yerine 37 yolcu taşıyan minübüs şoförü, suçu polise attı: Sayı saymayı bilmiyorsunuz
Deprem uzmanı Prof. Dr. Naci Görür İstanbul için uyardı: Minimum 7,3’lük deprem geliyor, şakası yok

TEDBİRLERE UYULMADI

Koronavirüs salgını nedeniyle uzun süredir sahnelerden uzak kalan ünlü sanatçı Seda Sayan, aylardır alınan tedbirleri hiçe sayarak sahneye çıktı. Mekana gelen tatilcilerin kapalı alanda maskesiz mesafesiz oldukları ise dikkatlerden kaçmadı. Sosyal mesafe kuralına uymayan tatilciler sabahın ilk ışıklarına kadar eğlendi.

ÜNLÜ İSİMLER AKIN ETTİ

Şarkıcı Seda Sayan, Bodrum’daki ünlü restoranda sahne aldı. Şarkıcı Cenk Eren’in ardından sahneye gelen Sayan, koronavirüs salgını nedeniyle uzun aradan sonra hayranlarıyla buluştu. Albümlerindeki sevilen şarkılarını seslendiren Sayan’ı oğlu Oğulcan Engin ile kız arkadaşı Ezgi Eyüboğlu’nun yanı sıra Gülben Ergen, Gonca Vuslateri, Murat Aksu, Arzu Aslan, Bilal Özcan, Esra Özmen gibi sanat, cemiyet ve iş dünyasından birçok isim de izledi. Seda Sayan, oğlu ve sevgilisi için ‘Ah Geceler’ isimli parçasını 2 defa söyledi.

MÜSTAKBEL GELİNİNİ ÖVGÜ YAĞDIRDI

Seda Sayan, şarkı arasında izleyicilerle de esprili sohbetler yapıp, oğlunun kız arkadaşı Ezgi Eyüboğlu’na, “Maşallah, çok güzel ve tatlısın. Birbirinize çok yakışıyorsunuz. Allah tamamına erdirsin” dedi.

Sahne kıyafetiyle de dikkat çeken Seda Sayan, ayakkabılarının, oğlu Oğulcan’ın Anneler Günü hediyesi olduğunu belirtip, “En güzel ayakkabılar bende” diyerek, Ezgi Eyüboğlu’na göz kırptı. 2 saat sahnede kalan Seda Sayan, hayranlarını eğlendirdi.Share

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here